Naozaj potrebujete úplne nový notebook? Myslite udržateľne a ušetríte stovky eur

Elektro odpad
Elektro odpad | Zdroj: Techsavers

Notebook alebo stolový počítač sa stal bežnou súčasťou našich domácností. Využívame ich na prácu, zábavu, študenti na učenie. Nie je žiadnou výnimkou, ak v jednej rodine nájdeme viacero zariadení.

ciara

Mohlo by vás zaujímať:

ciara

Nech už z akéhokoľvek dôvodu hľadáte nový model notebooku alebo PC, možno by ste sa mohli poobzerať aj po vynovenom staršom výrobku. Na Slovensku je viac spoločností, ktoré renovujú staršie zariadenia a ponúkajú ich zákazníkom za lákavú cenu.

Spoľahlivá firma ponúka aj 2-ročnú záruku

Ak si vyberiete overenú a spoľahlivú firmu, nemusíte sa obávať ani prípadnej reklamácie. Aj keď pri tomto type produktu môže platiť ročná záruka, viacero spoločností poskytuje aj dvojročnú záručnú lehotu.

Renovované notebooky
Renovované notebooky | Zdroj: Techsavers

Dôvodom, prečo by sme mali uprednostniť renovovanú techniku, je ohľad na životné prostredie. Napríklad notebookov sa denne vyrobí 740-tisíc, čo má na našu planétu obrovský negatívny dopad. Dnes už sú k dispozícii moderné technológie, vďaka ktorým dostane stará technika “druhý život”.  Predĺžením životnosti zariadení prispievate k zmierňovaniu klimatických zmien a udržateľnému rozvoju. Šetríte životné prostredie i vlastnú peňaženku.

Nielen počítače, ale aj telefóny

Na Slovensku si môžete zadovážiť nielen repasovaný notebook, počítač, monitor alebo tlačiareň. Viacerí mobilní operátori zaradili už dávnejšie do svojej ponuky i repasované telefóny. Aj tu máte istotu zabezpečenia servisu, reklamácie a nižšej ceny. Kúpa staršieho zariadenia “z druhej ruky” je od firiem špecializujúcich sa na renováciu starších zariadení istejšia, než pri kúpe na inzerát. Dostanete doklad o kúpe i spomínané výhody záruky a prípadnej reklamácie.

Total
0
Shares
Podobné články