Novinka vo flotile SND prispeje k zníženiu uhlíkovej stopy

Škoda Enyaq Coupé v SND
Škoda Enyaq Coupé v SND | Zdroj: Škoda

Škoda Auto Slovensko a Slovenské národné divadlo spolupracujú už od roku 2020. Predĺženie spolupráce prinieslo oživenie vozového parku SND, pričom okrem troch modelov Škoda Scala, ktoré ponúkajú nadčasový dizajn spojený s modernými technológiami nadpriemerný batožinový priestor, pribudla 100 % elektrická Škoda Enyaq Coupé.

Mohlo by vás zuajímať:

Škoda Enyaq Coupé v SND
Škoda Enyaq Coupé v SND | Zdroj: Škoda

Elektromobil ponúka dostatočný dojazd na jedno nabitie, vysoký komfort, bezpečnosť a lokálne bezemisnú jazdu. Škoda Enyaq Coupé v službách SND však nie je jediným krokom, ktorý robí mobilitu spojenú s chodom divadla ekologickejšou.

Spolu s elektromobilom pribudlo v garážach SND aj komplexné riešenie nabíjania v podobe wallboxu Škoda iV Charger. Vďaka nemu budú môcť zamestnanci na pracovné cesty vyrážať vždy s plne nabitým vozidlom.

Udržateľný prístup je podľa riaditeľa spoločnosti Škoda Auto Slovensko Jaroslava Hercoga, jednou z hlavných priorít značky Škoda. A keďže k aktivitám firmy patrí aj podpora kultúry, ponúkli Slovenskému národnému divadlu ako súčasť flotily aj 100-percentne elektrický Enyaq Coupé.

Total
0
Shares
Podobné články