spájame
slovenskú
IT komunitu
pridaj sa
Registrácia · Login

- 11.4.2012
Hodnoť článok:
0 0

TEDxKosice hľadá rečníkov

Už v blízkych mesiacoch sa metropola východného Slovenska, Košice, stane dejiskom konania konferencie TEDx. Pomôžte nám dotvoriť jedinečný zážitok. Pomôžte nám nájsť vhodných rečníkov.

Čo sú TED a TEDx?

Na svete sú ľudia, ktorí hľadajú odpovede. Majú radi všetko uzavreté, zodpovedané, radi dávajú za vecami, situáciami, problémami bodku. A potom sú tu tí, ktorí hľadajú otázky. Neuspokoja sa s jednoduchými odpoveďami. Idú ďalej, pracujú na seba, svojich vzťahoch, svojich projektoch, na svojich snoch. A pre nich je tu TEDx. - Takto znel úvod k článku, ktorý nám na zajtra.sk pred necelým rokom publikovala Monika Zbínová

Nebudeme sa preto opakovať, čo je TED a TEDx sa môžete dočítať vo vyššie spomínanom príspevku. Čo je pre vás novinkou, je konanie tohto eventu prvý krát na východe Slovenska, konkrétne v Košiciach.

Radi by sme s vami zdieľali krátke video Dereka Sivers o tom ako vzniká dav. Pomôžte nám jeden taký vytvoriť v Košiciach. Stačí ak v svojom okolí rozšírite správu, že na východ prichádza TEDx. Nasledujte nás na Facebooku či Twitteri.

Inšpirujte nás

To však nie je všetko! Potrebujeme od Vás pomoc. Pomôžte nám nájsť vhodných rečníkov, ktorí by na tomto podujatí mohli vystúpiť. TEDx je hlavne o komunite a šírení myšlienok. Ako užívatelia zajtra.sk ste určite ľuďmi, ktorí čítajú rôzne blogy či pozorujú spoločenské dianie na Slovensku. Určite je v živote každého z vás aspoň jeden Slovák či Čech, ktorý vás inšpiroval svojimi postojmi, myšlienkami či success story. Nebavíme sa len o IT. Bavíme sa o kybernetike, medicíne, matematike, fyzike, ekológií, atď. Ak o niekom takomto viete, neváhajte nás kontaktovať: info@tedxkosice.com

- -


Hodnoť článok:
0 0

5 komentárov k článku:

Komentovať môžu iba prihlásení

Zaregistruj sa cez bezplatnú registráciu alebo použi login cez Facebook (FB Connect)

Prihlás sa tu, ak už máš profil na Zajtra.sk:


Zabudol som heslo

0 0 - 21.4.2012 17:23:16
Ďakujeme za feedback, p. Hnízdil vyzeral zaujímavo, avšak z rôznych dôvodov pozvanie odmietol. Ostatní nespĺňajú naše kritériá.
0 0 Neo 14.4.2012 01:13:13
Petra Staneka no rofl , to je teda riadny magor :D
0 0 Fero Volar 12.4.2012 11:49:11
Miro Trnka bol minuly rok
0 0 Michal Chovanec 12.4.2012 06:24:42
a ešte ma napadlol doktor Jan Hnízdil
0 0 Michal Chovanec 12.4.2012 06:22:24
Skúste pozvať Mira Trnku z esetu alebo Iva Tomana či Petra Staněka zo SAV
Zajtra.sk > Život > Správy > TEDxKosice hľadá rečníkov


Kritika

Vieš ako robiť veci lepšie? Pomôž našim odvážnejším členom a skritizuj im projekty!

Reklama

Seriály zo Zajtra.sk

Reklama