Umelá inteligencia vám dokáže vytvoriť tetovanie na mieru

Umelá inteligencia za nás dokáže už v dnešnej dobe plniť rôzne úlohy. Teraz sme sa pozreli na to, ako nám dokáže pomôcť s výberom tetovania.
tetovanie umela inteligencia
Zdroj: Pexels

Umelá inteligencia patrí v poslednej dobe k najviac riešeným témam v oblasti technológií, no zároveň aj k najväčším strašiakom. Nech patríte k odporcom alebo fanúšikom, takémuto napredovaniu sa nevyhnete. Hovorí sa, že niektoré pracovné pozície dokonca kvôli AI dokonca do pár rokov zaniknú, čomu nasvedčuje aj aplikácia TatGPT, ktorá funguje na báze ChatGPT.

Ide o akúsi odnož populárneho chatbota od OpenAI, ktorý vám dokáže pomôcť pri tvorbe a výbere tetovaní. Prečo by si však niekto chcel dať na svoje telo obraz niečoho, čo nevytvoril človek ale robot? My sme si totiž aplikáciu vyskúšali a nebudeme vám klamať, výsledky sú viac než dobré.

ChatGPT vo verzii 4.0 prináša možnosť tvorby rôznych obrázkov pomocou umelej inteligencie. Párkrát ste sa s nimi mohli stretnúť už aj na našich weboch, kde nám občas pomáha s tvorbou titulných fotiek k článkom. Za dlhý čas svojho pôsobenia získal potrebné skúsenosti, pričom všetky teraz smeruje do tvorby originálnych tetovaní, v odnoži TatGPT.

Do akej miery sú tetovania využiteľné?

Ak máte obrázok z internetu, na ktorom je tetovanie, ktoré sa vám páči, môžete ho nahrať do softvéru a požiadať ho o vytvorenie niečoho podobného. Túto funkciu sme vyskúšali, no nepriniesla požadované výsledky podľa našich predstáv, veď posúďte sami.

Okrem tetovaní podľa predlohy si môžete vymyslieť dizajn aj zo svojej hlavy. Ten väčšinou pripravujú samotní tatéri, ktorým niečo takéto môže trvať aj dlhé hodiny. Aj preto si myslím, že AI dokáže v takomto prípade zefektívniť prácu, čo môže mať za dôsledok aj možné zníženie cien a prilákanie viacerých zákazníkov. Toto sú jednotlivé príklady, na ktorých sme to vyskúšali.

No čo páčia sa vám návrhy? My osobne v tomto štýle umelej inteligencie vidíme zmysel. Môžete si tak dať navrhnúť to, ako by vaše tetovanie mohlo vyzerať priamo na ruke, pričom nemusíte míňať peniaze a najmä čas tatéra, ktorý by vám inak musel vytvoriť návrh.

Total
0
Shares
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Related Posts