Salón Elektromobilov 2024 štartuje v Bratislave už o tri týždne. Vstupné neplatíte!

Salón Elektromobilov 2024
Salón Elektromobilov 2024

Nie je žiadnych pochýb, že elektrické automobily sú k prírode šetrnejšie než autá so spaľovacím motorom. Ak vás zaujíma elektromobilita a chcete sa dozvedieť nové informácie, pozývame vás na ďalší ročník výstavy, ktorá sa uskutoční počas víkendu 24. až 26. mája 2024 v priestoroch obchodného centra Bory Mall.

Prvú slovenskú špecializovanú výstavu zameranú na elektromobily odštartoval v roku 2020 náš partnerský web mojelektromobil.sk.

Salón elektromobilov Košice
Salón elektromobilov Košice

Zblízka si budete môcť obzrieť najnovšie modely elektromobilov a plug-in hybridov, ktoré sú dostupné na slovenskom trhu. Okrem samotnej výstavy budú pre vás pripravené aj vozidlá na testovacie jazdy, vďaka čomu si budete môcť vyskúšať, aké je to jazdiť v elektromobile. Samozrejmosťou je sprievodný program, súťaže o rôzne ceny aj program pre rodiny s deťmi.

Máte sa na čo tešiť. V Bratislave sa naživo zoznámite s najnovšími elektromobilmi značiek KIA, ŠKODA, Volkswagen, DS, Citroen, FIAT, Jeep, Alfa Romeo, Opel, Volvo či Peugeot. A to je len malá ochutnávka…

Chýbať nebudú ani zážitkové jazdy na elektromobiloch Tesla.

Salón Elektromobilov, najväčšia špecializovaná výstava elektrických vozidiel na Slovensku, je už od svojho štartu pre širokú verejnosť úplne zadarmo. Na tom sa nič nemení ani počas piateho ročníka tohto jedinečného podujatia.

Bezplatná registrácia na Salón Elektromobilov 2024 prebieha priamo na oficiálnej stránke e-salon.smartroadshow.sk. Registrácia je realizovaná cez systém SimpleShop a je úplne bezplatná. Na vami zadaný e-mail dostanete automaticky vygenerovanú vstupenku, ktorou sa následne preukážete priamo na mieste akcie, za čo dostanete odmenu.

Príručka EV
Príručka elektromobilistu

Pre registrovaných účastníkov podujatí Salón Elektromobilov 2024 je pripravený darček – praktický sprievodca svetom elektromobilov. Svoju príručku dostanete priamo na mieste naskenovaní QR kódu zo vstupenky.

Salón Elektromobilov pokračuje v tradícií a prichádza aj v roku 2024, kedy navštívi celkovo štyri mestá. Tešiť sa vždy môžete na bohatý program plný zaujímavých informácií. Povedomie o elektrických autách sa zvyšuje a spolu s tým sa otvára množstvo tém, ktoré si zaslúžia pozornosť a my sa im budeme venovať.

Salón Elektromobilov 2024 začína v Bratislave, odkiaľ sa postupne v rôznych termínoch presunie do ďalších slovenských miest. Bezplatná registrácia pre všetky mestá je už spustená na stránke e-salon.smartroadshow.sk, stačí sa prekliknúť na požadované mesto.

  • Salón Elektromobilov 2024 Bratislava (OC Bory Mall): 24. až 26. máj 2024
  • Salón Elektromobilov 2024 Trenčín (OC Laugaricio): 14. až 16. jún 2024
  • Salón Elektromobilov 2024 Martin (OC Tulip): 29. až 30. jún 2024
  • Salón Elektromobilov 2024 Košice (OC Optima): 6 až 8. september 2024
Salón elektromobilov Trenčín 2023
Salón elektromobilov Trenčín 2023

Salón Elektromobilov 2024 v skratke:

  • desiatky elektromobilov plug-in hybridov na jednom mieste
  • exkluzívne prednášky a diskusie
  • testovacie jazdy od piatka až do nedele
  • program a zábava pre celú rodinu
  • výhry pre registrovaných návštevníkov
  • unikátny darček – praktická príručka

Salón Elektromobilov 2024
Salón Elektromobilov 2024 – partneri
Total
0
Shares
Related Posts