spájame
slovenskú
IT komunitu
pridaj sa
Registrácia · Login
Michal Stin

Michal Stin

30 ročný, Nové Zámky


Overený používateľ, členom od 19.10.2013

(zatiaľ žiadne)
Prosím, prosím daj mi hlas

Prosím, prosím daj mi hlas

Michal Stin, 20.10.2013
Napísal vám už niekedy kamarát správu, v ktorej vás žiadal aby ste za neho zahlasovali v „lajkovacej“ sútaži na facebooku o najlepšiu dovolenkovú fotku alebo aby ste mu dali „lajk“ a on takvyhral nový iPhone? Mne a určite aj Vám sa to už stalo viackrát a priznám sa, dosť mi to liezlo na nervy. Viac »

Michal Stin napísal 4 komentáre

0 2 Michal Stin 2013-10-30 13:47:23
Áno stále si myslím, že je to korektné. Neviem ako si prišiel k tomu, že promujem niečo čo nedodržím. Ja hovorím, že ak vyhrám súťaž, tak kúpim kameru, budem točiť videá a po tom tú kameru niekomu dám. A toto aj dodržím!

To, že sa to tebe nepáči rešpektujem a ani sa ťa nesnažím presvedčiť o opaku.
0 0 Michal Stin 2013-10-29 19:18:19
Neviem prečo máš pocit, že som sa vyhol odpovedi, keď si sa nič nepýtal. Pochopil si to správne, ak nevyhrám súťaž, tak nedám nikomu kameru.
0 0 Michal Stin 2013-10-28 21:55:03
Áno, nemám zaručené, že súťaž vyhrám. Nevidím dôvod prečo by to malo byť zaručené.

To, že neverím tej súťaži som nenapísal. Možno si to zle pochopil. Ja som napísal, že nemám rád súťaže založené na získavaní Like-ov (znovu opakujem, že túto súťaž nemusí bezpodmienečne vyhrať ten, kto bude mať najviac Like-ov) a tento fakt ma podnietil k realizácii mojej myšlienky.

To, že sa to nepáči tebe je v poriadku, ale generalizovanie typu "každý kto má štipku rozumu automaticky vie, že nič ako podradná propagácia" považujem za prehnané. V každom prípade ti ďakujem za vyjadrenie názoru a beriem ho na vedomie.
0 0 Michal Stin 2013-10-22 22:43:02
Miloš, absolútne súhlasím s tým čo si napísal. Možno som to nenapísal dosť jasne, ale ani ja nemám rád súťaže, kde treba lajkovať, ani sa do nich veľmi nezapájam. Táto súťaž ma však zaujala a keď som rozmýšľal ako by sa to dalo vyhrať, tak mi napadlo, že spravím tento malý "experiment". Na tejto súťaži je dobré to, že ten čo má najviac hlasov nie je výherca iba jeden z troch finalistov. Sám som zvedavý ako to celé dopadne. Verím, že by sa dalo nájsť milión iných spôsobov ako získať najviac Lajkov, ale ja som sa rozhodol spraviť to takto pretože sa mi páči myšlienka, že to celé natočím a budem o tom písať.

A František, áno je to z časti "propaganda", ale rozhodol som sa o tomto napísať článok pretože plánujem po skončení všetko zosumarizovať do ďalšieho článku. Verím, že ten sa ti bude páčiť viac.

Páčilo sa mi...

Zajtra.sk > Ľudia > Michal Stin