spájame
slovenskú
IT komunitu
pridaj sa
Registrácia · Login
Martin

Martin


Overený používateľ, členom od 10.5.2012

(zatiaľ žiadne)

Martin nenapísal žiadne články/novinky

Martin napísal 4 komentáre

0 0 Martin 2012-06-08 10:09:00
ownCloud odporucam. To, ze nie su klienti na mobilne zariadenia apple (ako napriklad ma dropbox) mi absolutne nevadi, pretoze system podruje WebDAV a ten sa da napojit na mnozstvo aplikacii (keynote, pages, iFiles...). Suhlasim aj s tym ze "cloud" je iba komercny nazov. Jediny cloud v "pravom slova zmysle" je snad mozno iba OnLive - tam klobuk dole...
0 0 Martin 2012-05-12 13:44:10
@Michal. OK, beriem späť všetky komentáre, urobil som hrúbku, idem sa hanbiť do kúta a v obavách z pravopisu už nenapíšem radšej nič. Vysoko sa ospravedlňujem kvalitne odvedenej práci "thats it" založenej na skopírovaní 1:1 template za 39$ a jej profesionálnej prezentácii. Držím Vám palce. Veď kvalita a prevedenie vlastne v dnešnej uponáhľanej dobe nie sú podstatné. Robme, kopírujme, zarábajme a buďme všetci šťastní. Slovenská mentalita opäť raz zvíťazila.

P.S.: Budem sa tešiť ak "projekt The Spot" vyhrá jednu z tých pseudo awards, ktoré sa u nás organizujú. Minimálne za špičkovú prezentáciu (ktorú aj tak plánujú v krátkej dobe zmeniť)
0 0 Martin 2012-05-11 17:33:27
Ahoj Zuzana. Nemam nic proti wordpressu a templatom. Je to super. Ale vzdy ked prezentujem nieco kvalitne na com mi zalezi, tak ten template aspon trochu customizujem. Aspon jednu hodinku tomu venujem. Vymena pozadia, farebnost, typografia. A uz ten template vizera inak. Pouzit template 1:1 je amaterizmus najhrubsieho zrna. Hlavne ak prezentujete novy projekt, plny podpory pre nove napady. Zaujimave...
0 0 Martin 2012-05-10 23:26:32
Ak ste si dali tak záležať na projekte, ako na web stránke tak NO ZBOHOM!!! Pajcnutý template s vymeneným logom http://www.elegantthemes.com/preview/Glider/ (pre tých, čo chcú nájsť 10 rozdielov, tak http://www.thespot.sk/sk). A to je v "hviezdnom tíme" MUW;Digital, Zaraguza a podobní. Fakt skvelé. Čo dodať? Len ďalšia "ryža po slovensky"

Páčilo sa mi...

Portfólio používateľa Martin
Zajtra.sk > Ľudia > Martin