spájame
slovenskú
IT komunitu
pridaj sa
Registrácia · Login
Ready Made s.r.o. predaj

Ready Made s.r.o. predaj

Bratislava
http://www.incorporated.sk/predaj-sro/


Nemíňajte peniaze na zakladanie sro alebo registráciu DPH – využite možnosť výberu z veľkého zoznamu ready-made sro a firiem na predaj s históriou. Predaj sro so zaručenou bezdĺžnosťou a dokumentáciou pripravenou advokátmi.

V čom sa vyznám:

Založenie firmy

Overený používateľ, členom od 10.12.2019

(zatiaľ žiadne)

Ready Made s.r.o. predaj nenapísal žiadne články/novinky

Ready Made s.r.o. predaj napísal 2 komentáre

0 0 Ready Made s.r.o. predaj 2019-12-11 13:57:05
Ahoj, k tomu by som si ti vedel jedine poradit, ze ak si zaregistrujes ochrannu znamku, tak v tom pripade teoreticky by si vedel preukazat dusevne vlastnictvo k dannej webstranke.

Docital som sa o tom tu > https://www.etuls.sk/znenie-ochrannej-znamky/
1 0 Ready Made s.r.o. predaj 2019-12-10 11:09:05
Mam aktuálnu skúsenosti so zalozenim sro, cca mesiac, firmu mi zalozila spolocnost etuls s.r.o. > tu maju stranku https://www.etuls.sk/zalozenie-sro-cena/ , nasiel som si ich na internete, ponukali najnizsiu cenu, tak som isel do toho, samotne zalozenie ma stalo 250€ (vratane poplatok a provizie pre nich), lenze nechcel som mat sidlo u nas v byte tak som si objednal aj u nich a ponukaju virtualne sidlo v Eden Parku, tak si hovorim ze fajn, to moze byt to bolo + 150€/rok je sidlo, vratane s tym ze ked dojde posta tak mi ju preposlu na moju adresu. Co sa tyka odvodov tie su kazdy rok ine, ako vyberat firemne peniaze z uctu ti poradi uctovnicka tak isto aj odvody, len si treba najst velmi dobru uctovnictku.

Páčilo sa mi...

Zajtra.sk > Ľudia > Ready Made s.r.o. predaj