Fairbuds – najopraviteľnejšie TWS slúchadlá na svete

Fairbuds
Fairbuds

Zariadenia značky Fairphone sú vyrobené z udržateľných materiálov a veľký dôraz sa kladie na uhlíkovú stopu. Preto sú tieto produkty ľahko opraviteľné, takže ak sa vám niečo poškodí, vymeníte vadný kus a telefón či slúchadlá fungujú ďalej. Nemusíte si kupovať nové, čím šetríte našu planétu. Nevytvárate zbytočný odpad. 

O telefóne Fairphone 5, na ktorý spoločnosť dáva nevídane dlhú záruku a poskytuje osemročnú softvérovú podporu, sme už písali v tomto článku. Nedávno výrobca uviedol nové úplne bezdrôtové slúchadlá so štuplovou konštrukciou, ktoré ponúkajú prémiový zvuk a sú navrhnuté tak, aby dlho vydržali. 

Fairbuds
Fairbuds

Fairbuds prichádzajú s pokročilým potlačením okolitého hluku, vymeniteľnými batériami, ako v slúchadle, tak aj v nabíjacom puzdre, dlhodobou dostupnosťou náhradných dielov a predĺženou trojročnou zárukou. Kompatibilné sú s operačným systémom Android a iOS.

Fairbuds
Fairbuds

Špecifikácie:

Celková hmotnosť 78 gramov, hmotnosť slúchadla 5 gramov, rozmery slúchadla 29 x 25 x 21 mm, rozmery puzdra 65 x 65 x 27 mm, 11 mm meniče, Bluetooth 5.3, ANC, certifikácia IP54, USB-C konektor na nabíjanie puzdra, batéria v slúchadle 45 mAh, batérie v puzdre 500 mA, výdrž na jedno nabitie 5 hodín (s ANC) / 6 hodín (bez ANC), doba nabíjania dve hodiny, kompatibilita s Androidom a iOS.

Fairbuds
Fairbuds

Novinka je jedinečným produktom na trhu, pretože sa dá ľahko vymeniť sedem náhradných dielov a ak náhodou stratíte jedno slúchadlo, viete si doobjednať nové. Toto iný výrobca, aspoň pokiaľ nám je známe, neponúka. S pribúdajúcim časom používania ubúda zvyčajne maximálna kapacita batérie, doba výdrže na jedno nabitie sa tak kráti.

Firma Fairphone ponúka riešenie – výmenu opotrebovanej batérie za novú. Výrobca láka aj prémiovým zvukom nových slúchadiel a nechýba aktívne potlačenie okolitých ruchov (ANC) s redukciou vetra. S nabíjacím puzdrom, ktoré získalo certifikáciu odolnosti IP54, získate až 26 hodín výdrže.

Fairbuds
Fairbuds

Slúchadlá Fairbuds sa od 9. apríla 2024 predávajú za cenu 149 eur v čiernej a bielej farbe a môžete si ich objednať s doručením na Slovensko. Poštovné cez kuriérsku spoločnosť je ale vysoké – 15,95 eur. Keďže iné zariadenia značky Fairphone na Slovensku predávajú niektorí obchodníci, je pravdepodobné, že neskôr sa objavia aj na pultoch našich predajní.

Total
0
Shares
Related Posts