spájame
slovenskú
IT komunitu
pridaj sa
Registrácia · Login

Zuzana Krnacova 9.5.2012
Hodnoť článok:
0 0

Komunikáciou k získaniu osobnej moci

Skupina študentov z organizácií Ynet a IAESTE Slovakia prináša ďalšiu prednášku projektu How-Know. Tentokrát na tému komunikácie a osobnej moci.

Nenachádzate uspokojenie v osobnom alebo pracovnom živote? Žijete viac podľa očakávania druhých ako podľa svojich? Ste menej trpezlivý, viac roztržitý a dostávate sa do konfliktov? Prejavilo sa to už aj na Vašej komunikácii?

Máte pocit, že sa niečo podobné deje Vám? Prečo je to tak a ako sa dajú vaše osobné a pracovné vzťahy zlepšiť, sa môžete dozvedieť na ďalšej prednáške How-Know. Na prednáške „Komunikácia a osobná moc – psychológia v bežnom živote“ sa naučíte aj to, ako komunikácia pomáha v medziľudských vzťahoch. Prednášajúci Ľudo Dobšovič a Lívia Lozsi budú princípy komunikácie vysvetľovať prostredníctvom transakčnej analýzy - jednoduchého a zrozumiteľného jazyka v oblasti psychológie.

Ľudo Dobšovič je psychológ a Lívia Lozsi je socioterapeutka z Inštitútu pre vzdelávanie manažérov.

Nenechajte si ujsť prednášku Komunikácia a osobná moc – psychológia v bežnom živote, 16. mája o 18:00 v UPeCe, Mlynská dolina, Bratislava.

Zuzana Krnacova Zuzana Krnacova

Som študentka FIIT STU, venujem sa organizácií projektu How-Know www.how-know.sk a som člen PR pre občianske združenie Ynet www.ynet.sk.


Hodnoť článok:
0 0

0 komentárov k článku:

Komentovať môžu iba prihlásení

Zaregistruj sa cez bezplatnú registráciu alebo použi login cez Facebook (FB Connect)

Prihlás sa tu, ak už máš profil na Zajtra.sk:


Zabudol som heslo

Zajtra.sk > Život > Osobný rozvoj > Komunikáciou k získaniu osobnej moci


Kritika

Vieš ako robiť veci lepšie? Pomôž našim odvážnejším členom a skritizuj im projekty!

Reklama

Seriály zo Zajtra.sk

Reklama