spájame
slovenskú
IT komunitu
pridaj sa
Registrácia · Login

Redakcia Zajtra.sk 22.4.2012
Hodnoť článok:
0 0

Dizajnérska súťaž - vytvor dizajn prezentačnej stránky pre školu balenia dievčat a žien

Škola balenia? Áno, škola balenia je školou zvádzania, ktorá prostredníctvom prednášok, školení, bootcampov, vlastných kníh a inštruktážnych videí učí mužov, ako si získať srdce (i celé telo) ľubovoľného dievčaťa

Škola balenia združuje slovenských a českých profesionálnych baličov žien, ktorí chcú svoje dlhoročné skúsenosti so zvádzaním predať ďalším ľuďom. Škola balenia organizuje pravideľné školenia, prednášky či bootcampy a workshopy, na ktorých sa účastníci naučia rokmi overené techniky balenia žien, zlepšia si svoju psychiku a zmenia svoj život. Viac informácií o Škole balenia nájdete na Škola balenia či na Facebooku facebook.com/skola.balenia

Súťaž: Vytvor dizajn pre prezentačný web Školy balenia - výhru získajú šiesti súťažiaci!

Zajtra.sk vyhlasuje súťaž pre mladých i skúsených grafikov, dizajnérov, kreatívnych študentov či kohokoľvek iného s dobrými nápadmi o grafické návrhy pre webstránku Školy balenia / školy zvádzania žien (možnosť zmeniť názov, prípadne aj logo, ak vás napadne niečo lepšie)

Všetky prihlásené grafické návrhy zverejníme na Zajtra.sk, kde budú môcť ľudia hlasovať, prípadne komentovať jednotlivé grafické návrhy. Na rozdiel od predchádzajúcich grafických súťaží na Zajtra.sk, tentokrát vyhrá až 6 grafických návrhov.

Šesť výhier

Jedného víťaza vyberú zástupcovia školy balenia, ktorý výhru získa 250 Eur + možnosť zúčastniť sa zadarmo jedného z bootcampov/workshopov organizovaných Školou balenia v Slovenskej republike + možnosť platenej spolupráce v ABAFFY DESIGN, ktorý prevádzkuje portál Zajtra.sk

Ďalších päť súťažiacich, ktorí si získajú najviac hlasov v hlasovaní (srdiečkovaní) čitateľmi portálu Zajtra.sk si rozdelí ďalších 250 Eur medzi sebou. Prevádzkovateľ Zajtra.sk spoločnosť ABAFFY DESIGN si vyhrazuje právo ponúknuť platenú spoluprácu/stáž/prax aj ďalším účasníkom súťaže.

Prípadná budúca spolupráca nemusí byť súťažiacim akceptovaná, je dobrovoľná, neovplyvňuje vyplatenie výhry. Výhry budú vyplatené na faktúru alebo ako mzda podľa dohody o pracovnej činnosti (v prípade dohody bude zdanená podľa zákona).

Ako sa zúčastniť súťaže?

1. Nakresli jeden alebo viac grafických návrhov hlavnej stránky + ľubovoľnej podstránky pre stránku Školu zvádzania/Školu balenia. Prípadne vymysli lepší názov. Logo môžeš zachovať existujúce, alebo vymyslieť iné. Texty a obsah na stránke www.skolabalenia.sk môže (ale nemusí) byť pre teba inšpiráciou. Pokojne môžeš použiť tie isté texty, názvy položiek v menu atď, prípadne môžeš vymyslieť nejaké iné položky.

2. Dopíš niečo o sebe, svoje meno, stručný popis svojich skúseností, prípadne čomu sa venuješ, kde pracuješ, alebo študuješ. Ak chceš, doplň link na tvoje portfólio, aby sme ho mohli pri tvojom súťažnom návrhu zverejniť.

3. Toto všetko zašli e-mailom na dnes@zajtra.sk do 15. mája 2012 23:59.

Grafické návrhy zašli v ľubovoľnom formáte, víťaz však získa výhru, iba ak bude schopný grafický návrh poslať vo formáte PSD (alebo HTML+CSS).

Účastník súťaže dáva zaslaním svojho návrhu výhradný súhlas organizátorovi a prevádzkovateľovi ŠkolaBalenia.sk k použitiu tohto návrhu alebo jeho časti na svojej internetovej stránke (prípadne inej doméne s rovnakou tématikou) a na všetkých dokumentoch a materiáloch spoločnosti.

* * *

Predchádzajúce dizajnérske súťaže na Zajtra.sk:
- Vytvor krajšie logo pre WebhostingY.sk: Súťažné návrhy od čitateľov Zajtra.sk
- Redesign SNG.sk: Súťažné návrhy od čitateľov Zajtra.sk

Chcete tu mať podobnú súťaž? Výhry musia byť v peňažnej forme, alebo v hodnotnej veci, ktorú akceptuje prevádzkovateľ Zajtra.sk. Organizovanie a propagovanie súťaží je marketingovo podporované portálom Zajtra.sk, aby sa súťaže zúčastnilo, čo najviac uchádzačov, za to si Zajtra.sk účtuje reklamné služby. Pre viac informácií v prípade záujmu píšte na dnes@zajtra.sk s predmetom Súťaž.

Redakcia Zajtra.sk Redakcia Zajtra.sk

Redakcia portálu Zajtra.sk, sa vám snažila prinášať články, prinášať zaujímavé oné. Jej cieľom bolo vybudovať miesto, ktoré spojí slovenskú IT komunitu. Od 10.3.2012 redakcia nefunguje ako redakcia. Portál Zajtra.sk funguje ďalej bez oficiálnej podpory, zmenil sa na otvorený magazín


Hodnoť článok:
0 0

11 komentárov k článku:

Komentovať môžu iba prihlásení

Zaregistruj sa cez bezplatnú registráciu alebo použi login cez Facebook (FB Connect)

Prihlás sa tu, ak už máš profil na Zajtra.sk:


Zabudol som heslo

0 0 Štefan Fabián 19.5.2012 20:50:25
Ako to vyzerá so súťažou?
1 0 Ondrej Kostolňák 10.5.2012 18:01:18
Určite sa zapojím :)
0 0 tester 24.4.2012 10:07:38
dost mala odmena nato aby sa zucastnil kvalitny dizajner ... a hlavne ta referencia :)
0 0 Dušan Duški 24.4.2012 09:28:21
Dúfam, že bude dosť času, zapojil by som sa...
0 0 Miloš 23.4.2012 21:31:57
Tomáš: To nebolo v zlom, ja len tak. A myslím, že kúpi, keďže ponuky sú dobré. ;-)
0 0 Tomáš Abaffy 23.4.2012 13:03:57
@Miloš a čo s tým má predaj? nič... a ktovie či to vôbec niekto kúpi...
0 0 cimo19 23.4.2012 01:29:29
Na Adam.sk je ta ista fotka pouzita, dokonca k podobnej teme:D
0 0 Miloš 22.4.2012 22:48:25
A čo sa projektu týka je to aj podľa mňa blbosť. Ale je to ich vec, nech si robia čo chcú.
0 0 Miloš 22.4.2012 22:46:31
Len trochu od veci na pobavenie. A čo keď bude zajtra dovtedy predané? ;-)
0 0 Ján Miškovec 22.4.2012 22:00:00
ten projekt mi príde ako dosť veľký fail
0 0 viťo 22.4.2012 20:22:54
detske vrtochy..
Zajtra.sk > Život > Súťaž > Dizajnérska súťaž - vytvor dizajn prezentačnej stránky pre školu balenia dievčat a žien


Kritika

Vieš ako robiť veci lepšie? Pomôž našim odvážnejším členom a skritizuj im projekty!

Reklama

Seriály zo Zajtra.sk

Reklama