spájame
slovenskú
IT komunitu
pridaj sa
Registrácia · Login

Dáša Mužíková 14.4.2012
Hodnoť článok:
0 0

Chceš start-up? Poď na Startup Weekend Bratislava 2

Startup Weekend Bratislava sa u nás organizuje po druhýkrát. Je to podujatie, kde sa stretávajú ľudia s nápadmi, ktorých realizácia má potenciál byť úspešná na trhu, programátori, grafici, a tiež odborníci z praxe, ktorí hľadajú nové možnosti na podporu alebo využitie svojich produktov.

V poradí druhý Startup Weekend Bratislava sa uskutoční 11. – 13. mája 2012 pod záštitou Fakulty elektroniky a informatiky STU v Bratislave. Hlavnou cenou pre účastníkov bude niekoľkomesačný mentoring program v kreatívnom priestore pre startupové ambície, ktorý otvorí The Spot v spolupráci so Startup Weekend Bratislava.

54-hodinové podujatie, ktorého cieľom je ponúknuť priestor pre vývoj a zdokonaľovanie nápadov a ich transformáciu do konkrétnej podoby aplikácie alebo webovej stránky za jeden víkend, bude prebiehať za účasti 80 účastníkov, 12 mentorov a 3 rozhodcov.

Samotnému Startup Weekendu bude predchádzať workshop organizovaný v spolupráci s GTUG Slovensko, ktorý má účastníkov pripraviť na prezentáciu svojej myšlienky (tzv. pitch) a oboznámiť ich s najnovšími trendmi v oblasti IT. Konanie workshopu je naplánované na 1. mája 2012.

Registrácia na prvý tohtoročný Startup Weekend bola odštartovaná 13. apríla a potrvá do 4. mája alebo do naplnenia kapacity 80 účastníkov.

Dáša Mužíková Dáša Mužíková

Detailistka. Zaoberá sa webom, grafikou a marketingovými vecami. Spolupracuje s OZ KASPIAN a organizuje Startup Weekend Bratislava.


Hodnoť článok:
0 0

0 komentárov k článku:

Komentovať môžu iba prihlásení

Zaregistruj sa cez bezplatnú registráciu alebo použi login cez Facebook (FB Connect)

Prihlás sa tu, ak už máš profil na Zajtra.sk:


Zabudol som heslo

Zajtra.sk > Život > Rozvoj projektu > Chceš start-up? Poď na Startup Weekend Bratislava 2


Kritika

Vieš ako robiť veci lepšie? Pomôž našim odvážnejším členom a skritizuj im projekty!

Reklama

Seriály zo Zajtra.sk

Reklama