spájame
slovenskú
IT komunitu
pridaj sa
Registrácia · Login

Sleepy 9.5.2019
Hodnoť článok:
0 0

Monitorovanie futbalistov

Predstavte si svet, v ktorom môžete vytvoriť rovnaké podmienky pre všetkých súťažných futbalistov. Športovci každej vekovej kategórie, úrovne i zázemia by mali rovnaké príležitosti vylepšiť svoje schopnosti a sledovať svoje sny. Je to príliš nereálne? Podľa DashTag nie. Vysvetlíme vám, prečo.

DashTag buduje globálnu športovú komunitu s tým, že ponúka technologickú platformu pre amatérske tímy, ktorá je v súčasnosti vyhradená len pre profesionálov. Zakladatelia spoločnosti DashTag, Epco Berger, Cliff de Roode a Dirk van den Berg svoju najväčšiu motiváciu našli v ich vášni priniesť ambicióznym futbalovým hráčom nadštandardné skúsenosti s hrou. Vyvinuli takzvaný "the Dash", ktorý je prvým futbalovým trackerom zameraným na hráčov. Ten poskytuje štatistiky pre jednotlivých futbalistov, ktorí môžu sledovať svoj vlastný progres a zdieľať ho tiež so svojimi priateľmi či trénermi. Osobné dáta sú zosynchronizované s aplikáciou DashTag, ktorá umožňuje okamžitý prístup k osobným štatistikám po každom zápase alebo tréningu. Miery, ktoré systém sleduje, sú tempo, obratnosť, sila a vytrvalosť. Ak by sa podobné informácie o vrcholových futbalistoch objavili aj na bet365, stávkovanie na futbal by sa s istotou stalo oveľa jednoduchším.

Kľúčovými prvkami "Dash" je najmä farebný futbalový tracker, ktorý sa dá nosiť bez akýchkoľvek doplnkov či extra príslušenstva. Ďalším prvkom sú štatistiky v štýle Fifa, ktoré ponúkajú okamžité informácie. Okrem toho je aplikácia zameraná aj na detailné vrcholy výkonu každého stretnutia. Netreba zabúdať ani na vysokú presnosť merania, vrátane nízkej, strednej a vysokej intenzity šprintov. S DashTag môžu hráči prevziať zodpovednosť za svoj vlastný fyzický pokrok, zdieľať svoje metriky a dokonca posilniť svoj profil pre nábory vysokých škôl alebo tímov.

DashTag odomkne FIFA štatistiky každému hráčovi veľmi jednoduchým spôsobom. Po hre si hráči umiestnia dáta na svoju obľúbenú platformu slúžiacu na výmenu správ. Môžu tak spraviť už po pár sekundách od skončenia hry. To, že k výsledkom majú takýto otvorený prístup, ich môže motivovať a zahĺbiť do hry už len tým, že sa budú stále snažiť poraziť samých seba čo sa týka čísel, výsledkov a štatistík. Okrem toho sa môžu porovnávať i medzi sebou. Dalo by sa teda povedať, že táto aplikácia, respektíve platforma, je rýchlostným, silovým či vytrvalostným trénerom, ktorý vám poskytne všetky výsledky, ktoré potrebujete a ani si od vás nevypýta peniaze.

Sleepy Sleepy

Som KOCKÁČ. Teda dnes sa tomu hovorí Geek, ale my sme vyrastali v časoch, keď boli počítače ešte hranaté skrine a kamaráti sa nám preto vysmievali, že z toľkého programovania máme "kockaté hlavy". Som starší ako Facebook, Youtube, alebo WWW. Som dokonca starší ako IBM PC alebo Microsoft, či Apple. Počítače ma však ani po rokoch neprestávajú baviť a venujem im veľkú časť môjho života.


Hodnoť článok:
0 0

0 komentárov k článku:

Komentovať môžu iba prihlásení

Zaregistruj sa cez bezplatnú registráciu alebo použi login cez Facebook (FB Connect)

Prihlás sa tu, ak už máš profil na Zajtra.sk:


Zabudol som heslo

Zajtra.sk > Život > Správy > Monitorovanie futbalistov


Kritika

Vieš ako robiť veci lepšie? Pomôž našim odvážnejším členom a skritizuj im projekty!

Reklama

Seriály zo Zajtra.sk

Reklama