spájame
slovenskú
IT komunitu
pridaj sa
Registrácia · Login

Sleepy 9.5.2019
Hodnoť článok:
0 0

Hands-Free dáždnik? No nekúp to!

Vonku prší a vy potrebujete prázdne ruky, pretože... Pretože ich napríklad musíte mať pri chôdzi vo vreckách nohavíc. Klasický dáždnik preto neprichádza do úvahy – nie je ho ako držať.

Pršiplášť? Ten predsa nosia malé deti a nemá ten správny štýl. Takže ostáva jediné – Numbrella, čo 80 dolárový Hands-Free dáždnik, ktorý nosíte v špeciálnom „batohu“ na chrbte. Vaše ruky tak budú voľné a hlava ostane suchá.

Škoda že len hlava, pretože v snahe vytvoriť hands-free riešenie, ktoré by vás čo najmenej obmedzovalo výrobca urobil kompromis a vytvoril fakt malú striešku akurát tak na hlavu a možno fotoaparát, ktorý držíte pred sebou. Ale zvyšok tela aj tak nie je z cukru a nerozpustí sa v daždi, no nie?

Neviem ako vy, ale mne aj ten detský pršiplášť oproti tomuto príde ako super módne oblečenie. Inak v Austálii som videl špeciálne unisex Flip Flop značky KUSA Shoe.

V tomto prípade je obrázok za tisíc slov. Natíska sa len otázka, či autori tohto vynálezu po tráve chodili, alebo ju fajčili keď ich toto napadlo. Každopádne s týmito „šľapkami“ len za 40 dolárov v spoločnosti nebude núdza o diskusné témy - väčšinou sa teda bude hovoriť o vás, keď s nimi niekam prídete.

Len nezabudnite svoje topánky pravidelne polievať a občas ich aj trochu pristrihnúť aby tráva nenarástla príliš. Najbližšie keď pôjdem do lesa, prinesiem si mäkučký zelený mach a to by v tom bol čert, aby z toho nebol napokon nejaký biznis...

Sleepy Sleepy

Som KOCKÁČ. Teda dnes sa tomu hovorí Geek, ale my sme vyrastali v časoch, keď boli počítače ešte hranaté skrine a kamaráti sa nám preto vysmievali, že z toľkého programovania máme "kockaté hlavy". Som starší ako Facebook, Youtube, alebo WWW. Som dokonca starší ako IBM PC alebo Microsoft, či Apple. Počítače ma však ani po rokoch neprestávajú baviť a venujem im veľkú časť môjho života.


Hodnoť článok:
0 0

0 komentárov k článku:

Komentovať môžu iba prihlásení

Zaregistruj sa cez bezplatnú registráciu alebo použi login cez Facebook (FB Connect)

Prihlás sa tu, ak už máš profil na Zajtra.sk:


Zabudol som heslo

Zajtra.sk > Život > Správy > Hands-Free dáždnik? No nekúp to!


Kritika

Vieš ako robiť veci lepšie? Pomôž našim odvážnejším členom a skritizuj im projekty!

Reklama

Seriály zo Zajtra.sk

Reklama