spájame
slovenskú
IT komunitu
pridaj sa
Registrácia · Login

Martina Baumann 26.6.2017
Hodnoť článok:
0 0

Learn2Code kúpilo Truniversity

Learn2Code vylepšilo svoju základňu rôznych kurzov programovania, dizajnu, tvorby videí, e-Commerce, Officu aj o ďalšie kurzy online marketingu.

Líder vo vzdelávaní digitálnych zručností na Slovensku Learn2Code urobil minulý týždeň dôležitý krok, keď odkúpil veľmi podobný koncept vo vzdelávaní a to konkrétne Truniversity. Chalani z Learn2Code sa rozhodli touto kúpou prevziať kontrolu nad týmto projektom a ponúknuť tak ďalšie možnosti vzdelávania, konkrétne oblasť SEO, Google AdWords a online marketingu. Okrem doterajších kurzov plánujú rozšíriť možnosti digitálneho vzdelávania na Slovensku a tak sa môžeme tešiť do konca roka na viac obsahu.

“Našim študentov chceme ponúknuť kompletné know-how, aby mohli uspieť v online podnikaní či už s vlastným projektom alebo v pozícii zamestnanca. Vďaka kurzom Truniversity budú vedieť svoj nápad nielen vytvoriť, ale aj predať,” hovorí Radovan Debnár, CEO Learn2Code.

Štúdium online je momentálne veľmi populárne, ľudia ho vyhľadávajú kvôli jeho dostupnosti, cene a rôznym možnostiam, ktoré im táto forma vzdelávania ponúka. Študovať sa tak dá z akéhokoľvek miesta na svete, kde je prístup na internet - v hociktorú hodinu, tak dlho, ako to vyhovuje danému človeku.

Kúpou Truniversity si tak Learn2Code vylepšilo svoju ponuku o ďalšie kurzy. Sú to tieto:

Copywriting
Pre koho je tento kurz určený? Už z názvu je nám jasné, že všetci kopíci si prídu na svoje. Teda všetci tí, ktorí sa chcú naučiť písať kvalitné texty či už online alebo offline projekty. Nájde si tu dôležité informácie každý, kto chce robiť pútavý obsah, ktorý predáva.

Performance Marketing
Tento kurz je o PPC kampaniach a ich vyhodnocovaní, pričom hlavnými témami sú stratégia, kreativita, mediálne nástroje, optimalizácia webstránky, práca s používateľmi, testovanie a samotné vyhodnocovanie.

Komunikácia na FB
Že Facebook nie je len o lajkovní statusov, fotiek a zabíjaním nudy v škole či práci aj v podobe nekonečného četovania s kamošmi, ťa presvedčí tento kurz. Facebook je právom kľúčovým nástrojom marketingu každej firmy. Okrem dôvodov, prečo je dobré FB využiť, sa dozvieš i to, ako vytvoriť stratégiu komunikácie na sociálnych sieťach, ako dosiahnuť čo najväčší počet svojich fanúšikov, ako postovať jednotlivé texty a v akom čase, akým chybám sa na FB vyvarovať a mnohé iné činnosti súvisiace s FB.

Rýchlokurz SEO
Kurz ťa zasvätí do základov SEO, dozvieš sa všetko potrebné na to, aby si vedel tú-ktorú techniku využiť pre svoj konkrétny web a zároveň tu nájdeš návody, ako používať jednotlivé nástroje či tipy na bezplatné SEO nástroje.

Google Adwords
Máš webstránku alebo e-shop a chceš získať ďalších návštevníkov? Tak šup do tohto kurzu, kde sa naučíš pracovať s Google AdWords tak, aby tvoje produkty a služby vždy našli tí správni zákazníci.

Martina Baumann Martina Baumann

Novinárka


Hodnoť článok:
0 0

0 komentárov k článku:

Komentovať môžu iba prihlásení

Zaregistruj sa cez bezplatnú registráciu alebo použi login cez Facebook (FB Connect)

Prihlás sa tu, ak už máš profil na Zajtra.sk:


Zabudol som heslo

Zajtra.sk > Život > Správy > Learn2Code kúpilo Truniversity


Kritika

Vieš ako robiť veci lepšie? Pomôž našim odvážnejším členom a skritizuj im projekty!

Reklama

Seriály zo Zajtra.sk

Reklama