spájame
slovenskú
IT komunitu
pridaj sa
Registrácia · Login

Atlas 30.6.2015
Hodnoť článok:
0 1

Webrebel 2 - som v tom...

Webrebel 1 so svojím HTML/CSS kurzom sa ešte ani poriadne nestihol uležať v hlave a po dlhých úvahách siaham po dvojke?

...a tak padlo rozhodnutie

Chvíľku trvalo, kým padlo rozhodnutie ísť aj do PHP/MySQL kurzu... Najväčším proti pre investovanie 149 evri do ďalšieho kurzu je moja vlastná lenivosť/pohodlnosť.

Z prvého kurzu som spravil sériu troch článkov... Dúfal som, že vydržím aspoň 5 :) A nejde ani tak o to, že by vo mne nevrela vôľa sa venovať kódeniu. Skôr naopak.. Avšak som si istý, že väčšina pozná ten pocit, kedy prídete domov z vašej regulérnej práce.. A venovať sa učeniu a tlačeniu vedomostí (popri iných veciach, ktoré má človek rozbehnuté) je dosť na mašlu..

A tak nadšenie strieda stagnácia.. Avšak nechcem aby to tak bolo.. A preto som sa rozhodol bojovať ďalej.

Nechutná reklama?

Jedným z dôvodov na napísanie tohto článku bolo zdieľanie tohto linku

http://www.sharee.io/243

Je to vec, ktorá vás presmeruje na webrebela dvojku a v prípade, že si kurz po kliknutí na môj odkaz kúpite, ja budem happy, lebo mi z toho kvapne 25%

Nemám rád podobný druh pretláčania takýchto produktov.. Tuším sa tomu odborne vraví multi-level-marketing... A tí čo sa mu venujú sa pýšia sloganmi ako "Pijem kávičku a zarábam" či "Rovné práva pre všetkých"... I keď to druhé si tuším mýlim s iným ušlachtilým spôsobom naháňania peňazí...

Back to the point

Zaradil som tento článok pod kategóriu "Osobný rozvoj".. A že by som sa rád rozvíjal.. Avšak potrebujem k tomu "dotlačiť".. Nie, že by nadomnou niekto musel stáť.. Ale chcelo by to "investora".. Ani nie tak človeka, čo bude do mňa tlačiť peniaze.. Skôr človeka/podnikateľa, ktorý by si povedal, že poď synak, spoločne ťa kódiť dotlačíme.. Lebo prísť domov a sadnúť si k tomu chce odhodlanie, ale nôž na krku a konkrétne úlohy k plneniu by mi pomohli isto viac ;)

Conclusion

Zhrňme si to teda.. Cieľom tohto článku je:
- zdieľanie odkazu dúfajúc, že sa nájde človek či dvaja, ktorý si kurz zakúpia
- psychohygiena
- viera, že si to prečíta niekto, kto vie reálne nakopnúť smerom ku kódeniu, ktoré by sa mi tak časom stalo zamestaním
- psychohygiena
- viem, že dnes vám nikto nič nedá zadarmo ale súčasne viem, že cesty Buddhove sú nevyspytateľné ;)

a tak..

Until next time

PS: Och a aby som nezabudol, ak tu niekto sledoval trilógiu Webrebel - cesta za splneným snom?, malovanarozpravka dostáva nový šat, ale k písaniu článkov neostával čas ;)
www.malovanarozpravka.eu/wp

Atlas Atlas

Not much to say, YET!


Hodnoť článok:
0 1

6 komentárov k článku:

Komentovať môžu iba prihlásení

Zaregistruj sa cez bezplatnú registráciu alebo použi login cez Facebook (FB Connect)

Prihlás sa tu, ak už máš profil na Zajtra.sk:


Zabudol som heslo

0 0 František Čaník 13.7.2015 20:35:05
@Atlas vidis, v tom je ten prob... zaloz si nejaky... a bez referal linku ti odporucam blog.sk alebo blog.sme.sk ci blog.pravda.sk ... tam budes mat isto uspech s tymito referalmi
0 0 Atlas 13.7.2015 15:51:25
Mimochodom, odkedy mam ja blog..?
0 1 Atlas 13.7.2015 15:37:04
Ale si mi dal, idem to asi cele zmazat a prehodnotit svoje zivotne rozhodnutia :(

Dakujem, ze si dal moj zivot na pravu mieru..
0 0 František Čaník 13.7.2015 15:23:41
@Atlas neviem ci si zasluzis cokolvek... Keby si zazil skutocnu dobu zajtra.sk, vedel by si, ake clanky mali ake hejty a ze tvoj by bol pod palbou az do casu, kedy by si ho sam radsej nezmazal, pretoze by si si vedomil, ze to nema s osobnym rozvojom a s tym, ako pomoc inym v osobom rozvoji, nic spolocne. Takze podobne vyplachy si mohol kludne hodit na ten svoj blog, kde ocividne je podobnych veci viac ako dost. Rovnako tak by si vedel, ze je rozdiel pisat nieco, len aby som si spravil reklamu, co je automaticky bullshit, alebo pisem nieco, co ma niekomu realne pomoct. Tvoj referal na to aby si si zarobil na dalsi kurz, ktory aj tak nebudes absolvovat (pre svoju lenivost) cely, je fakt len vystrelom do tmy a ver ci nie, keby tento portal fungoval ako kedysi, mozno by som ho rovno vyhodil z hlavnej stranky a nechal ho len ako nejaky odpad, ak ho nie rovno cely nezmazal. Ale tak... ako som pisal, uz to nie je co to bolo a teda aj splet podobnych sraciek co tu je (zopar aj mojich vlastnych vylevov), by ani existovat nemusela...
0 0 Atlas 13.7.2015 15:15:54
@František Čaník poprosím ťa trocha rozvinúť myšlienku.. Prípadne definuj pojem slova chrapúnstvo v tvojom slovníku..

Či za celý tento komentár môže ten referal link?

Každopádne čítajúc históriu tvojich komentárov si reackiu odomňa ani nezaslúžiš, tak si daj prosím na svojej nasledovnej reakcii o niečo viac záležať..

Zatiaľ za trolling jeden yetík z desiatich...
0 0 František Čaník 13.7.2015 12:37:05
S osobným rozvojom tento tvoj článok nemá nič. Je to len opis chrapúnstva, ktorý aspoň neskrývaš, ale ho holo prezentuješ. Človek by čakal niečo iné, ale ako vidím, je to zbytočné. Celá "zajtra" komunita je už dead.
Zajtra.sk > Život > Osobný rozvoj > Webrebel 2 - som v tom...


Kritika

Vieš ako robiť veci lepšie? Pomôž našim odvážnejším členom a skritizuj im projekty!

Reklama

Seriály zo Zajtra.sk

Reklama