spájame
slovenskú
IT komunitu
pridaj sa
Registrácia · Login

Michal Obeda 15.2.2015
Hodnoť článok:
1 1

Spacespy má veľké ciele !

veľmi zaujímavý projekt z veľkým potenciálom z dielne slovenského nadšenca

Môj dobrý známy Richard Olšovský spustil nedávno miliónový nápad (projekt), ktorý všetkým len pomôže a ešte ich aj zabaví! Zároveň je to prvý internetový projekt, ktorý sa o svoj úspech delí zo svojimi členmi. Rád by som o projekte informoval ako prvý ;-)

Čím sa projekt odlišuje alebo čím je unikátny

 • zabezpečuje ľuďom peniaze z reklám
 • pomôže členom lepšie nájsť jeden druhého aj podľa toho, kto čo robí
 • pomôže firmám lepšie cieliť reklamu na svojich budúcich klientov unikátnou funkciou - kladenie otázok členom Spacespy. Samozrejme zadávatelia reklám platia tým, čo reklamu prijímajú

 • Žiadny milónový nápad nie je dobrý, pokiaľ sa o ňom nedozvie aspoň milión ľudí. Ak Spacespy pomôžete šíriť, kráľovsky sa Vám za to odmenia - vo forme naozaj "tučných" provízií!!

  Provízie získavate zo šírenia Spacespy prostredníctvom Vašich pozvánok, ktoré získate ak si kúpite premium členstvo. Ak zaregistrujete 6 premiových členov - máte členstvo späť a už zarábate. Ak aj Vaši členovia začnú registrovať členov, zarábate ešte viac.
  Je veľmi dôležité, aby ste pochopili čo Spacespy je a akú príležitosť ponúka.
  Ak ste nevideli "návod na použitie", určite si pozrite celý! (posledných 8 min je o províziach)

  Veľmi dôležité je vyplniť si profil a údaje v profile vyplniť čo najlepšie. Vložiť si atraktívnu fotku, budete tak lepšie cieliteľný pre platenú reklamu.

  Zákulisná info: Spacespy je ešte len pár dní na trhu a už má vyše tisíc užívateľov. Zatiaľ je projekt len na webe, ale už mám tajnú informáciu, že mobilné aplikácie sa už pomaly testujú tak som osobne zvedavý na výsledok.

  Ak máte akékoľvek dotazy, námietky, vylepšenia , môžete písať mailom na info@spacespy.net

  Prajeme veľa štastia a veľa provízií všetkým a ešte jedno super videjko na záver:

Michal Obeda Michal Obeda

too much to write ...


Hodnoť článok:
1 1

11 komentárov k článku:

Komentovať môžu iba prihlásení

Zaregistruj sa cez bezplatnú registráciu alebo použi login cez Facebook (FB Connect)

Prihlás sa tu, ak už máš profil na Zajtra.sk:


Zabudol som heslo

0 0 Mária Drozdík 1.6.2019 09:04:29
Potrebujete finančnú podporu pre rôzne projekty? Už žiadne starosti. V spolupráci s bankou Slovenskej sporiteľne ponúkame úvery akejkoľvek osobe alebo spoločnosti v núdzi. Naša úverová kapacita sa pohybuje od 5 000 do 100 000 eur pri primeranej sadzbe 1,5%. Ak máte záujem o úver, kontaktujte nás prosím na: E-mail: drozdikmariakontakt@gmail.com
0 0 Zdeno Kuzma 9.10.2016 02:19:54
Web Summit v Lisabone? To už hej, veľa firiem od nás tam nie je. Chcelo by to viacej podrobností na vaších Slovenských stránkach www.spacespy.sk
Napríklad k anketám a prieskumom :-)
0 0 Marcel Brezovský 14.8.2016 22:11:33
Po roku a pol, slušný výkon. Pozrel som si články na slovenskej stránke spacespy www.spacespy.sk. Ešte doladiť apku pre android. Som zvedavý čo dokáže spacespy v Lisabone na Websummit-e :-)
0 1 František Čaník 1.4.2015 13:39:59
Presne toto je ten dôvod, prečo je písanie takýchto článkov úplne zbytočné aj keď je to na podporu "dobrej" veci... Teraz si sem každý nadrdr svoje referal registrácie aby sa všetko všade spamovalo :D chjoooo
1 1 Dany Sagan 30.3.2015 15:41:27
Predbehnite iných a zapojte sa do novej sociálnej siete na Slovensku. Využite možnosti, ktoré projekt ponúka fyzickým osobám, ale i firmám. Viac info na mojom webe: http://spacespy.wbl.sk
0 1 Braňo Gašpar 26.3.2015 14:58:06
Registrácia na: https://www.spacespy.net/register/45f005da
0 0 Michal Obeda 23.2.2015 17:08:52
nie je to moj projekt, je to kamaratov a vcelku ma nadchol takze ano skusam to odporucat dalsim ....
0 0 Atlas 18.2.2015 18:02:49
V tom prípade už len detail, ja nie som Michal ;)
0 0 František Čaník 18.2.2015 17:54:48
Ja len že dávaš referal link aby si zvyšoval svoj "úspech" :) pre nič iné... :) nečítal som to, pretože reálne takéto veci "preskakujem", hlavne keď vidím, že ide o reklamu... Je to ako keby som ja začal pre každý template na themeforest-e písať recenzie toho, čo má a čo nemá dobré a pre buy button by som dával svoj referal ;) ... ale projekt to môže byť pekný.
0 0 Atlas 18.2.2015 17:29:33
@František Čaník
Odpoveď je v článku, alebo...?
"Môj dobrý známy Richard Olšovský spustil nedávno miliónový nápad (projekt), ktorý všetkým len pomôže a ešte ich aj zabaví! Zároveň je to prvý internetový projekt, ktorý sa o svoj úspech delí zo svojimi členmi. Rád by som o projekte informoval ako prvý ;-)"
0 0 František Čaník 17.2.2015 22:04:14
Michal, tvoj projekt, ci? Preco reklama?
Zajtra.sk > Život > Rozvoj projektu > Spacespy má veľké ciele !


Kritika

Vieš ako robiť veci lepšie? Pomôž našim odvážnejším členom a skritizuj im projekty!

Reklama

Seriály zo Zajtra.sk

Reklama