spájame
slovenskú
IT komunitu
pridaj sa
Registrácia · Login

Joozty 31.3.2014
Hodnoť článok:
0 4

Instagram dosiahol 200 miliónov užívateľov

Po tom, čo Facebook oznámil odkúpenie projektu Oculus Rift, oznámil Instagram so svojimi 200 miliónmi užívateľov nový rekord...

V posledných šiestich mesiacoch sa registrovalo do služby nových 50 miliónov používateľov a zdieľali celkom až 50 miliárd fotografií. Nové, veľmi potešiteľné čísla, ukazujú úspech spoločnosti po prevzatí Facebookom. Krok ponechania samostatnosti Instagramu od Facebooku bol určite veľmi rozumný.

Pre Oculus Rift a WhatsApp sú nové štatistiky Instagramu dobrým znamením. Napriek tomu, že Facebook WhatsApp a Instagram vôbec nezmenil (dokonca ani prihlásenie do aplikácie cez Facebook nie je možné), dokázal prilákať veľa nových používateľov. Preto sa dá s istotou predpokladať úspech aj najnovšieho odkúpeného projektu – Oculus Rift. Tieto okuliare s virtuálnou realitou majú veľký potenciál, len ho treba využiť. A toho, že by tento potenciál ostal nepovšimnutý, sa pri Facebooku nemusíme obávať.

Hodnoť článok:
0 4

2 komentáre k článku:

Komentovať môžu iba prihlásení

Zaregistruj sa cez bezplatnú registráciu alebo použi login cez Facebook (FB Connect)

Prihlás sa tu, ak už máš profil na Zajtra.sk:


Zabudol som heslo

0 0 Joozty 4.4.2014 22:08:27
Ďakujem. :) Ak máte nejaké lepší nápad na článok tak nech sa páči. Je to otvorená komunita, môžete pridávať články aj vy. Ak si myslíte, že budú lepšie tak sa rád poučím. :)
2 0 Anton Lithuan 1.4.2014 18:00:38
Gratulujem! Ale takáto novinka by sa zišla medzie tie napravo a nie ako článok.
Zajtra.sk > Život > Správy > Instagram dosiahol 200 miliónov užívateľov


Kritika

Vieš ako robiť veci lepšie? Pomôž našim odvážnejším členom a skritizuj im projekty!

Reklama

Seriály zo Zajtra.sk

Reklama