spájame
slovenskú
IT komunitu
pridaj sa
Registrácia · Login

Zajtra.sk 8.3.2014
Hodnoť článok:
0 1

Mikropráca - Jaspravim.sk

Zarobiť na webe môže teraz každý a veľmi jednoducho.

V týchto neistých časoch každý hľadá možnosť ako zarobiť pár eur navyše popri práci a nielen to. Riešenie ponúka nový trend Mikropráce alebo Microworkingu. Nejde tu však o skladanie pier alebo lepenie obálok. Možnosti sú naozaj neobmedzené a závisia často od kreativity samotných predávajúcich.

Čo nájdete na Jaspravim.sk?

Na najväčšom portáli Mikropráce na Slovensku nájdete čokoľvek na čo si spomeniete. Ste nová začínajúca firma ktorá potrebuje logo, no nechce doň investovať veľa peniaze? Na Jaspravim.sk si logo môžete nechať spraviť aj za 5 eur, no keď chcete do loga investovať viac, žiaden problém, na Jaspravim nájdete aj logo za 20 eur.

Ako funguje Jaspravim.sk?

Jednoducho sa zaregistrujete, pridáte inzerát a budete čakať na chvíľu, keď Váš inzerát niekoho zaujme a následne si ho kupujúci objedná. To všetko je zadarmo.

Pýtate sa v čom je háčik?

V ničom, Jaspravim Vám garantuje 100% bezpečnosť pri platení a dodávaní služieb. Ak úspešne kupujúcemu službu dodáte, Jaspravim si účtuje 10% z Vašej ziskovej sumy za sprostredkovanie obchodu.

Portál Jaspravim na webe vystavil čísla, podľa ktorých si predávajúci spolu zarobili vyše 117.000 eur. Toto číslo ale rapídne rastie...

Ak chcete o Jaspravím zistiť viac, navštívte ich stránku Jaspravim.sk alebo si pozrite nasledujúce video.

Zajtra.sk Zajtra.sk

Toto je adminovsky ucet, treba sem napisat nieco zmysluplne :) hm


Hodnoť článok:
0 1

8 komentárov k článku:

Komentovať môžu iba prihlásení

Zaregistruj sa cez bezplatnú registráciu alebo použi login cez Facebook (FB Connect)

Prihlás sa tu, ak už máš profil na Zajtra.sk:


Zabudol som heslo

0 0 Martin 6.10.2016 10:26:08
Ja nemam dobru skusennost. Chcel som ponukat sluzbu aku ponuka dalsich x ludi a nechapem preco mi to neschvalili, pritom som nasiel dalsich cca 20 ludi co ponukali podobne sluzby. Pre mna uplne zbytocna stranka a len som stratil cas.
1 0 Juraj Riecky 29.3.2016 09:12:43
Taktiež si pochvaľujem jaspravim.sk a pár stoviek eur som tam už zarobil. Sú ale aj iné portály, na Slovensku ich je o niečo viac ako len jaspravim. Tu som našiel celkom zaujímavý článok - zoznam portálov mikropráce.
http://pracanadoma-skusenosti.eu/mikropraca-na-doma/zoznam-sk-portalov-mikroprace/

Čím viac možností, tým väčšia šanca na zárobok. Či nie? :-)
0 0 Filip Škultéty 10.3.2014 19:26:38
Ja mám zaplatenú na jaspravim.sk aj propagáciu za nejaké smiešne eurá a od januára mám za svoje služby zisk 1045 euro, čo je veľmi slušné na to, že nemusím sa starať o prevádzkovanie webu, investovať do reklamy a iných náležitostí.
0 0 Filip Škultéty 10.3.2014 14:46:26
Áno viem o tom, ale nefunguje im to 100%. Práve v piatok, som čakal 9. deň na prevod, pritom by som mal čakať len 7 dní. Samozrejme som ich kontaktoval a ochotne mi peniaze okamžite prepísali. Podpora na Jaspravim.sk je fakt dobrá. TO sa im nedá poprieť.
0 0 Filip Škultéty 9.3.2014 23:01:03
Ja osobne inzerujem na Jaspravim.sk už cca pol roka a nemôžem tomu nič vytknúť. Snáď len to, že na prevod peňazí z dokončenej objednávky musím čakať 14 dní.
1 0 Anton Lithuan 8.3.2014 21:03:46
Niektorý tam pekné somariny píšu typu nainštalujem counter-strike cez teamviewer za 0.5€, spravim prezentaciu v powerpointer za 1.0€, stiahnem pesničku za 40€. :D
Zajtra.sk > Život > Podnikanie > Mikropráca - Jaspravim.sk


Kritika

Vieš ako robiť veci lepšie? Pomôž našim odvážnejším členom a skritizuj im projekty!

Reklama

Seriály zo Zajtra.sk

Reklama