spájame
slovenskú
IT komunitu
pridaj sa
Registrácia · Login

Michal Obeda 22.2.2014
Hodnoť článok:
3 0

Zistite kedy bol prečítaný email, ktorý ste poslali.

Váš inbox v GMaili už nikdy nebude vyzerať tak ako pred tým ...

Streak, začínajúca firma so sídlom v San Franciscu vyvinula voľné rozšírenie(extension) prehliadača Google Chrome, ktorý mení spôsob prezerania emailov: rozšírenie umožňuje odosielateľovi vidieť kedy prijímateľ otvoril email.

Použitím rozšírenia k Gmail účtom je odosielateľ informovaný kedy a kto otvoril odoslaný email.

Ak to pre Vás nie je užitočné - alebo pre niektorých znepokojujúce - Streak Vám tiež povie kde bol email otvorený. Rozšírenie umiestni email na mapu, čím odosielateľovi poskytne informácie v reálnom
čase o prijímateľoch.

Keď si užívateľ pozrie email poslaný prostredníctvom rozšírenia Streak, objaví sa ikona s okom. Ak prijímateľ otvorí email, oko sa zmení na zelené, čím odosielateľa informuje, že email bol prečítaný. Prijímateľ nemusí mať nainštalované rozšírenie Streak aby bol odosielateľ informovaný, že email bol otvorený.

Odoslaný email nebude informovať prijímateľa, že ich email je monitorovaný. Streak nie je prvou službou, ktorá poskytuje túto funkciu. Bananatag tiež informuje užívateľa kedy bol email prečítaný, ale vyžaduje si mesačný poplatok ak chcete poslať viac ako 5 emailov a neposkytuje Vám informáciu o mieste prečítania emailu.

Streak bol vyvinutý pre manažment vzťahu k zákazníkom a tiež obsahuje nástroje pre predaj, podporu, prijímanie, plánovanie emailov a zdieľanie emailov v celej spoločnosti. Funguje tiež s Gmailom v prehliadači Safari ako i účtami Google Apps pre firmy.

Pokým je Streak v testovacej beta verzii, je zadarmo. Vývojári plánujú udržať bezplatnosť verzie rozšírenia pokiaľ bude vo vývoji.

Zdroj: Mashable

Michal Obeda Michal Obeda

too much to write ...


Hodnoť článok:
3 0

0 komentárov k článku:

Komentovať môžu iba prihlásení

Zaregistruj sa cez bezplatnú registráciu alebo použi login cez Facebook (FB Connect)

Prihlás sa tu, ak už máš profil na Zajtra.sk:


Zabudol som heslo

Zajtra.sk > Život > Správy > Zistite kedy bol prečítaný email, ktorý ste poslali.


Kritika

Vieš ako robiť veci lepšie? Pomôž našim odvážnejším členom a skritizuj im projekty!

Reklama

Seriály zo Zajtra.sk

Reklama