spájame
slovenskú
IT komunitu
pridaj sa
Registrácia · Login

Novinky a nakupovanie 4.2.2014
Hodnoť článok:
0 0

So zľavovým kódom naozaj ušetríte

Myslíte o tom ako ušetriť každý cent? Snažíte sa nakupovať čo najlacnejšie? Radi nakupuje pomocou internetu? Prečítajte si jednoduchú radu ako ušetriť!

Čo je potrebné urobiť aby sme nakúpili čo najlacnejšie na internete? Hlavne je potrebné nájsť najnižšiu cenu. Čo ak by ste k najnižšej cene dostali aj zľavový kód s ktorým by ta cena bola ešte nižšia? Bolo by to fantastické. Myslíte si, že je to nereálne? Reálne to je stačí navštíviť webové stránky, ktoré túto novinku ponúkajú. Budete prekvapený kde všade môžete ešte nejedno euro ušetriť.

Ako fungujú zľavové kódy?

Veľmi jednoducho. Internetové stránky, ktoré ponúkajú zľavové kódy a zľavy sa starajú denne aktualizovať zľavy a zľavové kódy a tak si môžete vybrať z rôznorodej ponuky. Stačí ak stránku s kódmi navštívite nájdete zľavu alebo kód skopírujete a použijete ho v košíku pri nákupe v e-shope.

Aké zľavové kódy a zľavy nájdete na weboch ponúkajúce takéto kódy resp. zľavy?

Zľavové kódy sú trojakého druhu. Sú to kódy s percentnou zľavou, kódy ktoré vám odpočítajú konkrétnu čiastku a kódy pomocou ktorých získate dopravu zadarmo alebo darček. Samozrejme všetky kódy sú výhodou takže či to percento, suma alebo darček či doprava zadarmo vždy šetríte.

Zľavové kódy lepšie než zľavové portály

Oproti zľavovým portálom, ktoré už majú najlepšie časy za sebou, ponúkajú zľavové kódy omnoho širší sortiment tovarov čo znamená, že klient si jednoducho vo vyhľadávači zadá to čo hľadá. Ďalšou veľkou výhodou je bezregistračný systém, čiže nie je potrebná žiadna zdĺhavá registrácie a následné tlačenie kupónov a uplatňovanie ich v obchodoch.
Tak ako vraví predstaviteľ zlavovekody.com "Praktická aplikácia zľavových kódov je veľmi jednoduchá. Napríklad na našich stránkach získate kód, ktorý skopírujete a vložíte do objednávky a zľava sa automaticky upraví. To je všetko. Na našich stránkach nájdete taktiež aj zľavy pri ktorých ani nepotrebujete kód."

Na koniec nezostáva dodať nič iné ako prianie príjemných lacnejších nákupov.

Hodnoť článok:
0 0

4 komentáre k článku:

Komentovať môžu iba prihlásení

Zaregistruj sa cez bezplatnú registráciu alebo použi login cez Facebook (FB Connect)

Prihlás sa tu, ak už máš profil na Zajtra.sk:


Zabudol som heslo

0 0 Roman Zamožný 26.9.2017 13:16:40
Andrea ani by som nepovedal. Je tam malo shopov ked chceš pre rôzne eshopy aj zo zahraničia tak Groupon alebo https://voudes.com/sk/
0 1 Andrea Beňová 3.9.2017 15:37:44
Je to fajn stranka ale omnoho viacej zlavovych kuponov a na viacej obchodov je tu https://www.kuponyzdarma.sk/
0 1 Jan Kartes 12.7.2014 11:57:47
Áno, treba jeden pekny velky, často aktualizovaný je tu http://www.kuponzlavovy.com
0 1 Radka Vránová 25.5.2014 10:42:24
Na Slovensku je už aj mnoho ďalších serverov, ktoré sa zaoberajú zľavovými kupónmi, ďalšie sú napr ešte zlavovykupon.net a zlavitko.sk
Zajtra.sk > Život > Osobný rozvoj > So zľavovým kódom naozaj ušetríte


Kritika

Vieš ako robiť veci lepšie? Pomôž našim odvážnejším členom a skritizuj im projekty!

Reklama

Seriály zo Zajtra.sk

Reklama