spájame
slovenskú
IT komunitu
pridaj sa
Registrácia · Login
Zajtra.sk > Fórum > Domény (kúpa/predaj/prenájom) > Predám dve domény www.pripomienky.sk, www.isprievodca.sk

pridal Michal Fiala
16.6.2012 12:18:22

Predám dve domény www.pripomienky.sk, www.isprievodca.sk

- pripomienky.sk - čisto len doména,kúpená na jeden projekt, no nie je čas, tak ponúkam na predaj, nesúri mi to, čiže vyvolávacia cena od 100€.

-isprievodca.sk - je tam aj niekoľkoGB hosting + databáza + maily. cenu ponúknite. Vhodná doména napr. na katalóg linkov

3 komentáre

Komentovať môžu iba prihlásení

Zaregistruj sa cez bezplatnú registráciu alebo použi login cez Facebook (FB Connect)

Prihlás sa tu, ak už máš profil na Zajtra.sk:

Zabudol som heslo

0 0 tester 18.6.2012 09:13:28
a ja sa pytam preco nepredavas projekt (zdokumentovany / vypracovany) ale nerealizovany + domenu ?

takto budes cakat a cakat ci vobec niekomu pride vhod ta domena. teda budes cakat na cloveka, ktory ma rozpracovany projekt na takuto domenu.

som ti chcel len pomoct / poradit na rychlejsi predaj + vyssiu cenu ;)
0 0 Michal Fiala 17.6.2012 22:00:11
No pretože nemám projekty dopracované, kvôli nedostatku času, ako som uviedol - kvôli tomu predávam tieto domény...
0 0 tester 17.6.2012 20:33:04
preco nepredavas vypracovanie projektu + domenu ?
Zajtra.sk > Fórum > Domény (kúpa/predaj/prenájom) > Predám dve domény www.pripomienky.sk, www.isprievodca.sk

Kritika

Vieš ako robiť veci lepšie? Pomôž našim odvážnejším členom a skritizuj im projekty!

Reklama

Seriály zo Zajtra.sk

Reklama