spájame
slovenskú
IT komunitu
pridaj sa
Registrácia · Login

pridal Maroš Masarovič
5.6.2012 11:00:10

vlastne tlacidlo pre FB like

Ahojte, chcel by som poprosit o radu. Zakaznik potrebuje aby jeho vlastne tlacidlo po kliknuti dalo fb like a nasledne presmerovalo na jeho fb stranku.

Nemam ziadne hlbsie znalosti o fb api a principoch a pravidlach jeho pouzivania. Ak by sa nasiel niekto kto by mi vedel poradit, ci a ako je to mozne spravit resp. ci je to "koser".

Dakujem

3 komentáre

Komentovať môžu iba prihlásení

Zaregistruj sa cez bezplatnú registráciu alebo použi login cez Facebook (FB Connect)

Prihlás sa tu, ak už máš profil na Zajtra.sk:

Zabudol som heslo

0 0 Mária Drozdík 1.6.2019 09:11:00
Potrebujete finančnú podporu pre rôzne projekty? Už žiadne starosti. V spolupráci s bankou Slovenskej sporiteľne ponúkame úvery akejkoľvek osobe alebo spoločnosti v núdzi. Naša úverová kapacita sa pohybuje od 5 000 do 100 000 eur pri primeranej sadzbe 1,5%. Ak máte záujem o úver, kontaktujte nás prosím na: E-mail: drozdikmariakontakt@gmail.com
0 0 Maroš Masarovič 6.6.2012 18:54:04
Dakujem Matus, skusim ponuknut zakaznikovi aby nadizajnovana fb ikona presmerovala na jeho fb stranku a like tlacidlo zostalo klasicke.
0 0 Matúš Koprda 5.6.2012 18:37:51
Da sa oblbnut standardne fb like tlacitko, co nie je zrovna koser - http://stackoverflow.com/questions/3493117/custom-skin-for-facebook-like-button
A neviem o tom, ze by existovalo API na lajkovanie (z pochopitelnych dovodov).

Kritika

Vieš ako robiť veci lepšie? Pomôž našim odvážnejším členom a skritizuj im projekty!

Reklama

Seriály zo Zajtra.sk

Reklama