spájame
slovenskú
IT komunitu
pridaj sa
Registrácia · Login
Zajtra.sk > Práca > Programovanie - Vývoj webov (PHP, ASP.net, JSP, Ruby, ...) > Hladam pokrocileho vyvojara webovych rieseni

pridal tester
17.5.2012 20:11:59

Hladam pokrocileho vyvojara webovych rieseni

caute,
hladam developera na projekt a po spusteni projektu na fixovanie chyb, dodavanie zmien atd.

ocakavane znalosti:
- PHP
- JS
- jQuerry / AJAX
- HTML + CSS
- skusenosti s integrovanymi rieseniami
- znalosti o SaaS (BE,API,FE)
- znalosti o zabezpeceni
- skusenosti s testovanim a analyzou rieseni
a viac detailov osobne

predpokladany cisty cas vyvoja su 2-3 mesiace.

hladam cloveka, ktory uz ma skusenosti s riesenim zlozitejsich projektov (eShopy, mikrosajty nie su postacujuce) - aspon portalove riesenia / integrovane riesenia, kde si bol sucastou celeho zivotneho cyklu projektu.

osobny kontakt v BA je nutny.
ocakavam pracovne nasadenie zhruba 80 hodin mesacne. (na vacsie nasadenie nestiham zabezpecit dalsie dizajny a vyvoj na urovni databazy)

pracovat mozes zacat ihned - dostanes dokumentaciu, dizajny, pristupy a intro do projektu :)

piste maila: projekty.svk (zavinac) gmail.com

(ak mi napisete budem predpokladat ze splnate vsetko vyssie napisane, ak nie, uvedte mi to explicitne. v prvom maili poprosim referencie a odpovede na tieto 2 otazky -
1) vase top, na co ste hrdi, ze ovladate z danych jazykov
2) co je dalsia vec co sa planujete naucit z danych jazykov ?
)

7 komentárov

Komentovať môžu iba prihlásení

Zaregistruj sa cez bezplatnú registráciu alebo použi login cez Facebook (FB Connect)

Prihlás sa tu, ak už máš profil na Zajtra.sk:

Zabudol som heslo

0 0 tester 21.5.2012 08:21:12
ok, vdaka za nazor.

ja mam taktiez plne zuby developerov, ktori nerobia to co slubili, zaplatim za nic a neustale musim hladat dalsieho a dalsieho aby som vobec ten projekt dokoncil. ale nie je kazdy rovnaky, takze vzdy zacinam od 0 s dalsim clovekom.

ak ta to nezaujalo resp. nikoho ineho musim to preformulovat lebo mi tam nieco chyba. ak mas predsudky, s tym nic nespravim. ak ti niekto neplati, je mi to luto .. ale to ze neuvadzam cenu ma svoje opodstatnenie (kvoli spekulantom)
0 0 Marcel Zúbrik 20.5.2012 19:28:34
Som freelancer. Mám svoju hodinovú taxu. Aj plné zuby neplatičov. Len ti píšem, prečo ma tvoja ponuka nezaujala. Asi nie som jediný.
0 0 tester 20.5.2012 09:16:58
@all:
- mam svoje dovody na public anonymitu
- kazdy ma svoju taxu, ak nie tzn. ze nepozna svoje kvality a takych ludi nehladam

@mhp:
- ano, hladam freelancera - dakujem za doplnenie
0 0 - 18.5.2012 16:36:46
tak ja sa priznam, ze mi to ani moc nevadi, ze neuviedol autor odmenu (len tak pre vyvazenost reakcii :) ).

evidentne hlada freelancera, ktory ovlada tieto technologie na pozadovanej urovni. ponukat nemusi nic, mam svoju hodinovku, ktoru si vypytam aj sam, bez toho, aby ma niekto nukal (a to mi ako odmena uplne staci) :) .
0 0 Tomáš Abaffy 18.5.2012 13:57:14
@Marcel Zúbrik má pravdu. Ako iné je to v diskusiách, ale keď už hladáš zamestnancov, tak aspoň sa predstav :D
0 0 Marcel Zúbrik 18.5.2012 10:13:11
Čo vidím ja - som ktosi anonymný a chcem, chcem, chcem ... žiadne ponúkam. Taká bude s developerom zrejme aj komunikácia počas projektu.
0 0 Zoltán Mitlík 18.5.2012 09:01:51
Čo za to?
Zajtra.sk > Práca > Programovanie - Vývoj webov (PHP, ASP.net, JSP, Ruby, ...) > Hladam pokrocileho vyvojara webovych rieseni

Kritika

Vieš ako robiť veci lepšie? Pomôž našim odvážnejším členom a skritizuj im projekty!

Reklama

Seriály zo Zajtra.sk

Reklama