spájame
slovenskú
IT komunitu
pridaj sa
Registrácia · Login
Zajtra.sk > Fórum > Ostatné > Sedavá robota: na čom a ako sedieť ?

pridal Maroš Masarovič
30.4.2012 10:20:18

Sedavá robota: na čom a ako sedieť ?

Potreboval by som poradiť: za pc som denne strašné hodiny a vidím ako výkonnosť prudko letí dole už po chvíľke a jedným z dôvodov je to, že "neobsedím". Potrebujem si zohnať niečo na sedenie tak aby pre mňa po troch - štyroch hodinách nebola robota utrpením. Viete mi niekto niečo konkrétne odporučiť? Taktiež by ma zaujímalo, ako sa vyrovnávate s negatívnym dopadom nášho povolanie na naše "fyzično"? (ps: nároky na sedacie zariadenia mám trochu mimo normál - som vyšší a ťažší ako bežný priemer nie o veľa ale napr. kreslá v bývalom zamestnaní mi preto "nesedeli:)" aj keď patrili medzi kvalitnejšie, teda určite medzi drahšie) Ďakujem

6 komentárov

Komentovať môžu iba prihlásení

Zaregistruj sa cez bezplatnú registráciu alebo použi login cez Facebook (FB Connect)

Prihlás sa tu, ak už máš profil na Zajtra.sk:

Zabudol som heslo

0 0 Mária Drozdík 1.6.2019 09:22:25
Potrebujete finančnú podporu pre rôzne projekty? Už žiadne starosti. V spolupráci s bankou Slovenskej sporiteľne ponúkame úvery akejkoľvek osobe alebo spoločnosti v núdzi. Naša úverová kapacita sa pohybuje od 5 000 do 100 000 eur pri primeranej sadzbe 1,5%. Ak máte záujem o úver, kontaktujte nás prosím na: E-mail: drozdikmariakontakt@gmail.com
0 0 Andrej Očenáš 4.5.2012 13:35:25
No tiez mam podobny problem s mojou vyskou 2m. Tiez musim daco vymysliet ale 800-1000e za kreslo aj ked kvalitne zase nedam.
0 0 Juraj Moric 3.5.2012 21:34:52
Existuje velmi podobne riesenie stolicky Ergonomis :) Sedime na tom na firme a cena nie je az taka brutalna :) cca 350e s dph.

0 0 Maroš Masarovič 3.5.2012 20:42:56
uf :| pozrel som na cenu a to by mi asi doma len tak neprešlo :) možno tak "pod stromček". Ale pozeral som konkrétne na ten HACKER a má nosnosť do 110kg tak som trochu nad... mám 125kg pri výške 196cm. Kamaráta si ten spinalis tiež myslím kúpil, tak musím povyzvedať, alebo možno aj ty Peter by si to vedel porovnať so striedavým sedením na stoličke a fit lopte. Lebo on tak v práci robieval
(ten spinalis si kúpil na sedenie doma, fit loptu striedal v práci s klasickou stoličkou). Jednoznačne musím s tým sedením čosi robiť určite ak bude treba tak budem musieť zainvestovať.
0 0 Peter Jurkovič 3.5.2012 17:24:29
Ahoj, mal problem s chrbatom, dost casto ma bolieval, preto som sa po dlhom uvazovani rozhodol investovat do stolicky, pockal som na akciu a kupil SpinaliS HACKER. Po pol roku mozem len odporucit. Chvilku trvalo nez som si zvykol, ale uz to je to ok. Ak sa bojis, ze si na nu pritazky, tak myslim, ze by nemal byt problem. Pruzina je kvalitna, myslim, ze je na nu aj dozivotna zaruka. Sem tam na nej sedim aj s frajerkou a v pohode to zvladla :)
0 0 Matúš Koprda 3.5.2012 14:13:16
Tiez by ma to zaujimalo.
Co som pocul, tak vraj tieto kresla su dobre http://www.spinalis-stolicky.sk/ ale neuveritelne drahe
Zajtra.sk > Fórum > Ostatné > Sedavá robota: na čom a ako sedieť ?

Kritika

Vieš ako robiť veci lepšie? Pomôž našim odvážnejším členom a skritizuj im projekty!

Reklama

Seriály zo Zajtra.sk

Reklama