spájame
slovenskú
IT komunitu
pridaj sa
Registrácia · Login
Zajtra.sk > Inzeráty > Rôzne > Zháňam pozvánku na dribbble.com

pridal Michal Fiala
29.4.2012 21:35:38

Zháňam pozvánku na dribbble.com

Hľadám niekoho, kto má voľnú pozvánku a je ochotný darovať ;)) Už hodnú chvíľu sa neviem k žiadnej dostať.

24 komentárov

Komentovať môžu iba prihlásení

Zaregistruj sa cez bezplatnú registráciu alebo použi login cez Facebook (FB Connect)

Prihlás sa tu, ak už máš profil na Zajtra.sk:

Zabudol som heslo

0 0 Zoltán Mitlík 31.7.2013 10:56:08
Mne dribble otvoril dvere pre projekty do USA. Niekolko som ich uz realizoval na zaklade toho ze sa mi ozvali USA firmy alebo ine zahranicne firmy. A tam sa kresli troska za ine peniaze ako na slovensku :)
0 0 Martin Maričák 18.5.2013 16:22:10
Máš pravdu, ale stále si môžeš vybrať, koho sledovať a koho ignorovať. ;) Navyše som tam len krátko, ale dostal som už pár emailov. Dribbble pre mňa znamená možnosť venovať sa v budúcnosti zaujímavým projektom a rásť vo svojej profesii.
0 0 Martin Malina 16.5.2013 19:05:19
niektori ludia tam davaju uzasne kusky a ostatni tam davaju bezne kusky, ktore su slahnute v dakom mock upe a vsetci z toho saleju ake je to krasne... taky pocit mam z dribbble momentalne.
1 0 Martin Maričák 16.5.2013 09:30:18
Na dribbble môžeš používateľa kontaktovať, ak na seba nejaký kontakt uvedie. Používatelia s Pro účtami majú možnosť zobraziť v profile tlačítko Hire Me a ľudia to používajú. U niektorých ľudí tvoria zákazky získané cez dribbble väčšinové percento ich príjmov.

Každopádne dribbble bol stvorený na to, aby si mohol ukazovať ukážky svojej práce a získavať kritiku od dizajnérskej komunity. Tento účel spĺňa, preto sa stal medzi dizajnérmi taký populárny.

Taktiež dribble vie poslúžiť na inšpiráciu. Niektorí ľudia tam dávajú úžasné kúsky.

Samozrejme dribbble nie je pre každého. Sú ľudia, ktorí to nepotrebujú, ľudia, ktorí jeho výhody dokážu využiť vo svoj prospech a taktiež sú ľudia, ktorí si jednoducho musia do všetkého nepoznaného kydať. :)
1 0 Filip Ševčík 14.5.2013 13:39:16
@Lukas Malucky to ze nemas pozvanku neznamena ze ho nemozes kontaktovat, ked nemas pozvanku nemozes pridavat obsah.
1 0 tester 14.5.2013 08:54:40
@lukas: najdes si inu stranku kde kontakt mas a dribble uz nikdy neotvoris. skus to ;)
0 1 Lukas Malucky 13.5.2013 14:18:30
aký to má zmysel ak sa mi páčia niekoho práce ale nemám ho ako kontaktovať lebo nemám pozvánku? wtf
1 0 Martin Maričák 6.5.2013 11:09:53
tester: Dribbble je svetova komunita dizajnerov. Niekomu moze byt uzitocne sa tam nachadzat, kedze moze na svoju pracu dostat krtiku od inych profesionalov. Vdaka pozvankovemu systemu tam nie su ludia, ktori tam davaju uplne hluposti.
0 0 Daniel Jahoda Jahôdka 30.4.2013 20:02:59
ja som poslal svoju tvorbu do tej súťaže čo napísal martin, ak by ste mali niekto nejakú pozvánku tak by som sa rád pripojil ďakujem :)
0 0 tester 30.4.2013 16:18:59
a naco je dobre tam byt zaregistrovany ?

mnoho ludi zaujme stranka len preto ze je locknuta v nejakej forme tak sa zhanaju pozvanky (perfektny marketing zdarma) ale mam dojem, ze uz nikto neriesi ze naco ;)
0 0 Martin Maričák 24.4.2013 10:37:59
Ja mám pozvánky na dribbble. Venoval som ich do tejto súťaže. Ak chcete pozvánku tak sa zapojte. :) http://www.tutoriarts.cz/vb/showthread.php?2404-Sout%C4%9B%C5%BE-o-5-dribbble-pozv%C3%A1nek-druh%C3%A9-kolo!
0 0 Johny 10.5.2012 18:01:57
Hlupost to nie je. Ma to svoj zmysel... Koniec koncov aj tak po case bude tych pozvanok tolko ze nebude problem sa tam dostat :) A skor ako o kvalitu si tak Dribble urdzal na uzde prevadzkove naklady kedze sa mu tam nenahrnuli tony pouuzivatelov a ziskal tak trochu na atraktivite.... BTW - kto chce pozvanku - follow na dribbble.com/johny - samozrejme - predtym si zriadte na dribbble ucet a dajte si tam link na svoje portfolio a ako povedala Dari - uvidime :)
0 1 Michal Fiala 4.5.2012 22:59:19
Podľa toho, čo som tam čítal, tak tým si dribbble udržuje akože ,,úrověň,, Ibaže koľko je kvalitných designérov, ktorí nemajú známych tam, čo majú k dispozícii pozvánky alebo sú proste na čakačke a dribbble ich prehliada už niekoľko mesiacov... Je to proste hlúposť
0 0 Tomáš Abaffy 4.5.2012 14:54:55
Ja neviem, regol som sa tam. Chápem, že asi mám niekde dačo uploadnúť a potom ma buď dakto pozve alebo ne.. Ale veď regnem sa a nemôžem tam nič robiť...
0 0 Darina Tyrpáková 4.5.2012 13:37:48
Ja mám pozvánku na Dribble. Ak má niekto záujem, followujte https://twitter.com/#!/DariDesignagent a pošlite svoje portfólio, najlepšie vo forme toho, čo by ste dávali na Dribble. A uvidíme ;)
0 0 Martin Gura 3.5.2012 11:45:40
@Zoltán Mitlík ak máš pozvánku, môžeš si pozrieť moje portfólio a ak ťa zaujalo môžeš mi ju poslať :P
1 0 Zoltán Mitlík 2.5.2012 13:41:33
ja som si do profilu vyplnil web na portfolio :) Tak predpokladam ze skrz toho. To uz nevim ale to bola jedina vec kde sa dali moje veci kuknut.
0 0 Filip Ševčík 1.5.2012 13:38:01
Pripájam sa k otázke #Martin Gura
0 0 Martin Gura 30.4.2012 14:06:43
a ako tie dobre veci ukážem?
0 0 Zoltán Mitlík 30.4.2012 13:48:36
Staci mat dobre veci :) Ja som sa registroval a do 10 hodin som mal pozvanku od samotneho Dribbble ;) registrovat sa mozete ale upload veci az po pozvanke.
Zajtra.sk > Inzeráty > Rôzne > Zháňam pozvánku na dribbble.com

Kritika

Vieš ako robiť veci lepšie? Pomôž našim odvážnejším členom a skritizuj im projekty!

Reklama

Seriály zo Zajtra.sk

Reklama