spájame
slovenskú
IT komunitu
pridaj sa
Registrácia · Login
Zajtra.sk > Fórum > Ostatné > Programatori a developeri zo spisskej novej vsi a okolia

pridal Jose Zdimera
29.4.2012 12:12:05

Programatori a developeri zo spisskej novej vsi a okolia

Kedze tento web udajne spaja IT komunitu, napadlo ma ci sa tu nenajdu nejaki ITckari zo spisskej novej vsi a okolia, ktori by sa chceli obcas stretnut, zajst na pivo, povymienat si skusenosti a navzajom sa inspirovat.

Robim v poslednej dobe "freelancing" sam (vacsinou PHPckove veci) a zistujem ze mi chyba osobny kontakt s ludmi podobneho zmyslania a zamerania.

Toz ak sa tu dalsi taki ludia najdu, tak sa ozvite a dohodneme nejake stretko pri pive..

7 komentárov

Komentovať môžu iba prihlásení

Zaregistruj sa cez bezplatnú registráciu alebo použi login cez Facebook (FB Connect)

Prihlás sa tu, ak už máš profil na Zajtra.sk:

Zabudol som heslo

1 0 Lukáš Staňa 3.8.2012 21:34:42
No toto :) To ma prijemne prekvapilo kolko ludi z blizkeho okolia :) Je pravda, ze profesionalov v SNV a okoli zratate na prstoch jednej, maximalne dvoch ruk, ale mam pocit ze situacia sa v poslednom case zacala dost pozitivne vyvijat...
0 0 Jozef Lačný 7.5.2012 14:33:18
Je nas tu kopa :) Mam zo SNV a okolia zopar spoluziakov ...
0 0 Martin Maričák 6.5.2012 21:31:51
No ja teraz riešim dosť veľa veci naraz, mam onedlho skuskove, plus mam pracu a este aj planujeme skusat robit nejake vlastne appky, no ale tak o mesiac by to uz mohlo byt kludnejsie tak potom sa moze daco poriesit, ja by som tiez v SNV rad videl nejaku schopnu IT komunitu.
0 0 Lukas Malucky 1.5.2012 15:04:11
V okoli snv su určite itčkari, sice pomenej, ale sú :D
0 0 Matúš Jančík 30.4.2012 21:11:46
Som z PP, sem tam veziem priatelku do Madarasu v SNV, tak napis na info@matj.sk alebo @matusjancik a dam vediet, ked tam pojdem.
0 0 Jose Zdimera 30.4.2012 19:36:49
zjavne sa nejaki najdu :) len neviem nakolko sa chcu socializovat. uz si isiel prielom hornadu toho roku? :)
...chybaju tu nejake sukromne spravy, tak ak chces, tak sa mi ozvi na jose.zdimera [at] gmail.com
0 1 Martin Maričák 30.4.2012 18:28:28
V SNV su iteckari??
Zajtra.sk > Fórum > Ostatné > Programatori a developeri zo spisskej novej vsi a okolia

Kritika

Vieš ako robiť veci lepšie? Pomôž našim odvážnejším členom a skritizuj im projekty!

Reklama

Seriály zo Zajtra.sk

Reklama