spájame
slovenskú
IT komunitu
pridaj sa
Registrácia · Login
Zajtra.sk > Fórum > Ostatné > Paypal API

pridal Michal Biroš
15.4.2012 18:22:28

Paypal API

Chcel by som spravit nieco take, ze jedni pouzivatelia mojej stranky by mohli posielat peniaze druhym (je za tym vacsia myslienka, nie len posielanie penazi). O kazdom pouzivatelovi by som chcel zistit kolko ziskal alebo zaplatil druhym pouzivatelom cez moju stranku.
Existuje nejaky mechanizmus, ktory by to umoznoval priamo cez PayPal API, alebo nejakou oklukou?

3 komentáre

Komentovať môžu iba prihlásení

Zaregistruj sa cez bezplatnú registráciu alebo použi login cez Facebook (FB Connect)

Prihlás sa tu, ak už máš profil na Zajtra.sk:

Zabudol som heslo

0 0 Mária Drozdík 1.6.2019 09:22:28
Potrebujete finančnú podporu pre rôzne projekty? Už žiadne starosti. V spolupráci s bankou Slovenskej sporiteľne ponúkame úvery akejkoľvek osobe alebo spoločnosti v núdzi. Naša úverová kapacita sa pohybuje od 5 000 do 100 000 eur pri primeranej sadzbe 1,5%. Ak máte záujem o úver, kontaktujte nás prosím na: E-mail: drozdikmariakontakt@gmail.com
0 0 Michal Biroš 15.4.2012 23:33:13
ziadne sledovanie...pouzivatelia by o tom vedeli. Jedni by nieco poskytovali a druhi by im za to mohli platit, ak sa im to co henti poskytuju bude pacit.
Spravil by som rebricky, ze kto je najstedrejsi odmenovac a komu sa podarilo ziskat najviac penazi. Tieto rebricky by ovplyvnovali zas niektore dalsie veci.
0 0 Milan Dvorský 15.4.2012 21:07:32
to zavana smirovanim ... ako silne si prepojeny s gorilou? :)))
Zajtra.sk > Fórum > Ostatné > Paypal API

Kritika

Vieš ako robiť veci lepšie? Pomôž našim odvážnejším členom a skritizuj im projekty!

Reklama

Seriály zo Zajtra.sk

Reklama