spájame
slovenskú
IT komunitu
pridaj sa
Registrácia · Login

pridal michal
29.10.2019 13:19:20

Predám e-shop PushUp.sk

Ponúkam na predaj internetový obchod PushUp.sk. Obchod som založil už v roku 2007. Prevádzkoval som ho do roku 2015, kedy som pre zdravotne problémy eshop predal.Tento rok majitelia obchod prestali prevádzkovať. Preto som eshop odkúpil a prerobil tak aby zodpovedal aktuálnym požiadavkam. Aktuálne je v e-shope okolo 3000 produktov. Obchod má výborného dodávateľa. Marže sú od 40 % vyššie. Obchod prešiel kompletnou modernizáciou, správa e-shopu je veľmi jednoduchá. Pôvodne tržby boli na úrovni 35 až 45 tisíc € ročne bez akýchkoľvek reklám, aktuálne je e-shop pripravený ale nie je spusteny.
K e-shopu poskytnem informácie ako obchod nanovo rozbehnúť. Pri predaji poskytnem kontakty aj na dodávateľov tohto sortimentu. Je pripravený na spustenie. V prípade, že máte viac otázok píšte na misikkubik@gmail.com alebo volajte na 0948 073 835.

1 komentár

Komentovať môžu iba prihlásení

Zaregistruj sa cez bezplatnú registráciu alebo použi login cez Facebook (FB Connect)

Prihlás sa tu, ak už máš profil na Zajtra.sk:

Zabudol som heslo

0 0 Jano 14.11.2019 20:52:10
Zdravím, prosím info ohľadne ceny.

Kritika

Vieš ako robiť veci lepšie? Pomôž našim odvážnejším členom a skritizuj im projekty!

Reklama

Seriály zo Zajtra.sk

Reklama