spájame
slovenskú
IT komunitu
pridaj sa
Registrácia · Login
Zajtra.sk > Fórum > Zajtra.sk - pripomienky a návrhy > Zajtra.sk je chybne naprogramovany portal alebo co?

pridal kaktus
23.3.2013 13:21:07

Zajtra.sk je chybne naprogramovany portal alebo co?

Edit: Chybicka se vloudila v mojej hlave :)), nevsimol som si rok 2012 :)

3 komentáre

Komentovať môžu iba prihlásení

Zaregistruj sa cez bezplatnú registráciu alebo použi login cez Facebook (FB Connect)

Prihlás sa tu, ak už máš profil na Zajtra.sk:

Zabudol som heslo

0 0 Mária Drozdík 1.6.2019 10:17:37
Potrebujete finančnú podporu pre rôzne projekty? Už žiadne starosti. V spolupráci s bankou Slovenskej sporiteľne ponúkame úvery akejkoľvek osobe alebo spoločnosti v núdzi. Naša úverová kapacita sa pohybuje od 5 000 do 100 000 eur pri primeranej sadzbe 1,5%. Ak máte záujem o úver, kontaktujte nás prosím na: E-mail: drozdikmariakontakt@gmail.com
0 0 kaktus 30.3.2013 07:55:44
celu temu treba zmazat, preto som aj editoval povodny prispevok, sice to teraz vyznelo debilne, ale mal som pocit, ze je problem so zobrazovanim novych clankov, len som prehliadol datum a clanok, ktory som si myslel, ze je novy (boli tam aj nove komentare) a ze sa mi nezobrazuje, bol v skutocnosti spred roka :-), tiez z marca, len 2012 ;).... lenze po odoslani prispevku som si to vsimol a preto je prispevok bezpredmetny
0 0 Milan Dvorský 25.3.2013 09:18:02
co takto presnejsie definovat problem?
Zajtra.sk > Fórum > Zajtra.sk - pripomienky a návrhy > Zajtra.sk je chybne naprogramovany portal alebo co?

Kritika

Vieš ako robiť veci lepšie? Pomôž našim odvážnejším členom a skritizuj im projekty!

Reklama

Seriály zo Zajtra.sk

Reklama