spájame
slovenskú
IT komunitu
pridaj sa
Registrácia · Login

pridal Zajtra Zajtra
25.12.2012 10:55:05

.

.

24 komentárov

Komentovať môžu iba prihlásení

Zaregistruj sa cez bezplatnú registráciu alebo použi login cez Facebook (FB Connect)

Prihlás sa tu, ak už máš profil na Zajtra.sk:

Zabudol som heslo

0 0 Mária Drozdík 1.6.2019 09:43:28
Potrebujete finančnú podporu pre rôzne projekty? Už žiadne starosti. V spolupráci s bankou Slovenskej sporiteľne ponúkame úvery akejkoľvek osobe alebo spoločnosti v núdzi. Naša úverová kapacita sa pohybuje od 5 000 do 100 000 eur pri primeranej sadzbe 1,5%. Ak máte záujem o úver, kontaktujte nás prosím na: E-mail: drozdikmariakontakt@gmail.com
2 0 Milan Dvorský 3.1.2013 12:17:01
@Monča Holečková priznam sa, ze neviem o blokovanych uzivateloch, takisto mas aj ty pravdu, hovorim, ze nejdem sa zastavat nikoho, lebo svojim sposobom ma kazdy z vas v tejto diskusii ten povestny kusok pravdy.
1 0 Monča Holečková 3.1.2013 11:35:59
Tak to mal dať do pravidiel, že sa tu nemôže predávať viac ako 1-2 domény, keď portál zakladal. Nič také v pravidlách nie je.

Ak hejtuje Čaník, je to "úplne obyčajný bežný názor", ale v momente, ak si niekto dovolí kritizovať jeho článok, ide o hejting. Že sa niekto nevie vyrovnať s kritikou je normálne a pochopiteľné, ale je to iba jeho vlastný problém. Nemal by do neho zaťahovať ostatných ľudí.

A hlavne, ak sú tu kvôli "hejtingu" blokovaní užívatelia, tak sám hlavný inkvizítor a vyhlasovateľ hejterov by sa mal hejtovania zdržať. Inak to pôsobí... povedzme že dosť pokrytecky.
0 0 Milan Dvorský 3.1.2013 11:07:47
nejdem sa nikoho zastavat, ale SNiPi bol pri zrode portalu ak sa nemylim a ak je to tak, tak sa asi aj niektore myslienky pri rozsirovani zdielali medzi povodnymi autormi a boli nejak konkretne zamerane, takze mozno tolko k jeho nazoru o mnozstve predavanych domen na jeden topic v tejto kategorii ... A co sa tyka domainerstva, tak pohoda, ked maju tolko domen, nech si kupia svoju, kde ich budu drazit/predavat alebo nech idu na specializovane weby ... mam totizto podobny nazor na domaining, ale to mozno suvisi aj s jednym hostingom slovenskym.
0 0 Monča Holečková 3.1.2013 10:50:04
"nakupil si si, tak teraz plat a nehadz taketo sracky na zajtra.sk :) sorry, ale je to cisto len tvoja sracka, ze si si pokupil veci, lebo si chamtivy a hovno ti to prinieslo"

Akože toto nie je hejting? Koľko užívateľov bude musieť admin stránky blokovať na želanie pána Čaníka, kým pochopí, že je tu iba jeden hejter, ktorý tu robí dusno?

Je niekde v pravidlách na Zajtra.sk uvedené, že sa vo fóre nemôžu predávať domény?
0 0 Michal Fiala 2.1.2013 20:18:43
@Miro Mašat keby sa dá, tak ti hodím aj 10x palec hore za ten posledný komentár :D
1 0 Martin Malina 2.1.2013 16:38:21
Podla mna hovadina, nech si predava co chce. Ak je obchodnik, zarobi, ak nie, prerobi. A tie reci, ze tema bola pre predaj jednej-dvoch domen je, prepac, uplne na smiech. O domenovych spekulantoch by sme sa nemuseli bavit vobec, keby napriklad aj tebe nelezali v zaludku.
1 0 Miro Mašat 2.1.2013 16:20:51
"jou, presne tu sa ukazuje zavist/nenavist slovakov", ked pod prispevok o predaji domen napises komentar, ktory sa absolutne netyka tvojho zaujmu o domeny, ale radsej sa snazis nastvat dotycneho cloveka. Uzasne... autorovi sa ospravedlnujem za spam, ale neda mi vyjadrit sa...
3 0 tester 2.1.2013 12:26:05
ja som si tiez napisal nazor .. akurat ten tvoj citam uz 5ty krat, neviem preco :)
1 0 František Čaník 2.1.2013 12:19:20
@tester toto nie je o hejtingu, ale o úplne obyčajom bežnom názor, ktorý zdieľa nejeden človek rovnako ako ja. Prečo si myslíš, že to už nerieši súd ale rovno špeciálna komisia? Pretože to nie je povolené (takéto správanie a skrývanie za "biznis"). Ale šak čo tu budem písať, keď je to hrach na stenu? Čím viac ľudí to bude "ospravedlňovať" ako "biznis", tým viac takých ľudí bude a tým horšie bude registrovať si akúkoľvek doménu.
4 0 tester 2.1.2013 12:05:57
suhlasim s mirom. je to biznis ako kazdy iny. niekto sa venuje tomu, niekto niecomu inemu.
je to aj iste riziko, treba platit domeny ktore sa vobec nemusia predat.

sam som hladal nazov domeny na projekt, bol som nahnevany pretoze asi mesiac som zabil hladanim vhodneho nazvu ale co sa da robit. ja budem robit biznis na niecom inom a nastvem zase inych ludi lebo spravim nieco inak / lepsie. klasicky kolobeh podnikatelskeho spravania - kazdy bojuje sam za seba. niekto to pochopi skor, niekto neskor.

@all: frantiskovi som chcel odporucit precitat jeho vlastny clanok o hateroch, ale zial ho zmazal. takze len takto virtualne, ti ktori si pametate ;)
2 0 František Čaník 1.1.2013 23:44:47
@Miro Mašat ako som písal aj jemu, tak napíšem aj tebe... pre mňa to nie je a nikdy nebude biznis. Vždy budem zástancom toho, že je to vyšťanosť skupiny hajzlov, čo sa chcú len priživovať a parazitovať na doménovom mene.
0 1 Zajtra Zajtra 31.12.2012 17:36:29
Doména FAXY.sk - predaná. V prípade záujmu o ďalšie domény ma neváhajte kontaktovať na tomasvalasik@gmail.com

@Miro Mašat Ďakujem za vysvetlenie a pochopenie.
3 2 Miro Mašat 31.12.2012 17:17:09
@František Čaník je to biznis ako kazdy iny, tiez sa nad tym nevzrusuj, ze neviem co sa deje. Na domenu mas narok len v pripade ochrannej znamky na urcity keyword. Cize nelegalne su drzane iba domeny ako github.sk aj to je otazne nakolko je to vymozitelne. Je to ako s pozemkami... tiez ich mozes nakupit kolko chces... Je sikovny ze nakupil pekne domeny, teraz ich preda so ziskom. Nic viac niec menej.
2 0 František Čaník 31.12.2012 17:09:27
@Zajtra Zajtra sekcia bola zriadena pre predaj jednej ci dvoch domen na prispevok, ne pre takych ludi ako si ty. Prave vdaka takym ako si ty je vyse 20% domen zabranych a zapratanych stupidnymi hlaskami typu "ponuknite vasu cenu". O domenovych spekulantoch by sme sa mohli bavit kazdy bozi den a nikdy by sme nenasli spolocnu rec, pretoze je to len obycajne porusovanie pravidiel SK-NIC-u, takže klasické a bežné kroky ako postupovať pri zistení doménového špekulanta je, nahlásiť všetky jeho domény, ktoré získal za účelom ďalšieho predaja za inú ako bežnú cenu, prípadne za účelom predaja v aukcii a tým pádom sa takýto človek môže rovno z danými doménami dopredu rozlúčiť. Takže pekný nový rok ti želám
0 1 Zajtra Zajtra 31.12.2012 16:46:30
@František Čaník Napíšem ti poslednú reakciu a už ti neodpíšem.

Nechápem ako môžeš poznať moju inteligenciu, spôsob premýšľania a moju povahu po jednom príspevku. Pán František Čaník si obyčajný neprajník. Ak som ja "chamtivý darmožráč" tak nie som to len ja, ale každý domainer. A ten tvoj príspevok "že ti len želám, aby ti nikto žiadne domény nekúpil, nech ti pekne tento tvoj biznis zakape" tak ver, že jedného dňa sa ti to vráti. Mimochodom táto sekcia "Domény (kúpa/predaj/prenájom)" tu určite nebola založená len tak zo srandy. A zase ťa idem citovať "nehadz taketo sracky na zajtra.sk"
2 0 František Čaník 31.12.2012 16:26:42
@Zajtra Zajtra práve sa ukázala tvoja povaha, tvoj spôsob premýšlania a zároveň aj inteligencia. Je mi fuk, že som ti fuk, ale ver mi, že špekulantov ako si ty je také množstvo, že ti len želám, aby ti nikto žiadne domény nekúpil, nech ti pekne tento tvoj biznis zakape, pretože si obyčajný chamtivý darmožráč.
0 1 Zajtra Zajtra 31.12.2012 16:21:00
Doména wacenter.sk je už predaná. V prípade záujmu o ďalšie domény ma neváhajte kontaktovať na tomasvalasik@gmail.com

@František Čaník Je mi fuk tvůj ksicht, je mi fuk tvůj styl, je mi fuk tvůj biz, nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!
4 0 František Čaník 30.12.2012 21:30:33
jou, presne tu sa ukazuje "logika" slovakov... nakupil si si, tak teraz plat a nehadz taketo sracky na zajtra.sk :) sorry, ale je to cisto len tvoja sracka, ze si si pokupil veci, lebo si chamtivy a hovno ti to prinieslo
0 0 Zajtra Zajtra 28.12.2012 08:56:19
Doplnené

itforum.sk

topblog.sk

Kritika

Vieš ako robiť veci lepšie? Pomôž našim odvážnejším členom a skritizuj im projekty!

Reklama

Seriály zo Zajtra.sk

Reklama