spájame
slovenskú
IT komunitu
pridaj sa
Registrácia · Login
Zajtra.sk > Fórum > Ostatné > najmocnejsi grafik azetu :)

pridal tester
14.12.2012 08:14:00

najmocnejsi grafik azetu :)

http://www.zive.sk/hlada-sa-najmocnejsi-grafik-alebo-graficke-studio/sc-4-a-305744/default.aspx

zucastnite sa niekto ? co si o tom myslite ? ta reklama ma celkom vysoku hodnotu :)

40 komentárov

Komentovať môžu iba prihlásení

Zaregistruj sa cez bezplatnú registráciu alebo použi login cez Facebook (FB Connect)

Prihlás sa tu, ak už máš profil na Zajtra.sk:

Zabudol som heslo

0 0 Mária Drozdík 1.6.2019 09:36:49
Potrebujete finančnú podporu pre rôzne projekty? Už žiadne starosti. V spolupráci s bankou Slovenskej sporiteľne ponúkame úvery akejkoľvek osobe alebo spoločnosti v núdzi. Naša úverová kapacita sa pohybuje od 5 000 do 100 000 eur pri primeranej sadzbe 1,5%. Ak máte záujem o úver, kontaktujte nás prosím na: E-mail: drozdikmariakontakt@gmail.com
0 0 Peter Cipov 7.11.2015 17:56:50
Už je to lepšie?
0 0 Peter Cipov 7.11.2015 17:56:35
Už je to lepšie?
0 0 Tomáš Abaffy 18.3.2013 12:58:41
veru @Monča Holečková (14.3.2013 7:33) má pravdu... 100% pravdu... Mňa absolútne neprekvapilo kto postúpil a kto vyhral a to verím, že Azet pritiahol oveľa lepších grafikov.
0 0 Martin Malina 14.3.2013 16:56:13
Petr ved okrem toho pozadia tam ani ziadny iny obrazok nie je... :D
1 0 Martin Maricak 14.3.2013 13:03:21
Mňa zarazuje, sa toto: http://azet.datavinci.sk/ nedostalo ani len medzi užší výber. Najlepšie na tej infografike je to, že nepracuje len so surovými číslami, ale informácie veľmi pekne podáva.
2 0 Monča Holečková 14.3.2013 07:33:27
Petr, to čo píšeš je naozaj smutné. Azet nie je finančne odkázaný na to, aby kradol grafické prvky iným dizajnérom z webu. Myslím si, že všetko toto, čo sa okolo Azetu udialo, je to o nekompetentnosti ľudí, ktorí majú na starosti marketing a vizuálnu identitu firmy. Však sa len stačí pozrieť na to, aké sú logá Azetom vymyslených produktov. Jedno boldom, druhé nie. Jedno s ikonkou, druhé bez ikonky. Žiadny štandard. Nič.

A táto súťaž, ktorú vyhral klipartový kráľ a medzi užší výber sa dostalo to, čo sa dostalo, len potvrdzuje moje slová.
3 0 Petr Široký 14.3.2013 00:26:14
Píšu tenhle komentář znovu, protože nejprve mě tenhle hrozný web nenechal přihlásit přes facebook a poté všechno znovu vybuchlo, když jsem odeslal formulář a o zprávu jsem přišel, protože jsem nepotvrdil svoji registraci, což mi ale web sdělil až když byla zpráva ztracena.

Takže, kluci a holky ze zajtra, jako autor lefiath.cz, ze kterého si azet něco vzal, vám přísahám že můj web je ručně vytvořený a nic z něj není nakoupeno přes fotobanky (jestli se něco takového skutečně na fotobankách prodává, tak to potěš pánbů). Musím říct že cítím jistě oprávněnou hrdost, že ode mě kradou i velcí hráči, byť u podobně patetické soutěže. Zajímavostí je, že nevzali jen obrázek z webu, ale někdo si dal tu práci a přesně ho přepracoval, liší se to jen o pár pixelů a je to trochu světlejší.
2 0 Martin Maricak 13.3.2013 23:59:28
Azet sa ozaj kvalitne strápnil. :)
0 0 Monča Holečková 12.3.2013 11:26:31
Trol. :D
1 5 rula 12.3.2013 10:27:39
monca, monca. taka zavist a atakovanie. ty si musela velmi ratat s vyhrou, a oni ta nedali ani len do uzsieho vyberu. tolka drzost. velmi ti ublizili. ano ta tvoja vrtulka je "skvost kreativity", nikto ti nesiaha ani len po clenky. a ano suhlasim, ani jeden navrh sa mi nepaci.
0 0 tester 27.2.2013 07:45:17
mozno je to tym, ze sa zucastnil len proforma a narychlo nieco zbuchal. mozno ani necakal prve miesto :)
2 1 Monča Holečková 26.2.2013 16:13:46
Chalan vychytal a Azet sa strápnil.
4 0 Andrej Očenáš 26.2.2013 12:32:37
Tak ale chalan to vychytal za mozno hodinu prace a dve fotky z fotobanky ma 1000e, kto by nechcel.
2 0 Monča Holečková 24.2.2013 23:41:44
A ešte ku kreativite "najmocnejšieho grafika":

http://www.dreamstime.com/royalty-free-stock-photography-grunge-tree-background-vector-image2760527

http://www.dreamstime.com/royalty-free-stock-images-green-island-image5008509

Nemám nič proti používaniu fotobankových fotiek a ilustrácií. Ja to tiež robím, keď potrebujem urobiť niečo rýchlo, resp. klient nechce platiť za môj čas. Ale nie ak mám ukázať svoje schopnosti v súťaži.

Na začiatku tejto diskusie niekto napísal, že na webe k súťaži je použitá ukradnutá grafika z iného webu. Azet si teda opäť vybral grafika, ktorý nie je schopný samostatne nakresliť ani len strom. Neostáva mi nič iné, len im pogratulovať k dobrému výberu, zapadne do kolektívu. :D
1 1 Monča Holečková 24.2.2013 23:12:35
Každý má nejaký názor. Môj názor je, že klipartový stromček je nápad jak hovado. O ostatných preplácaných, neprehľadných a absolútne mimo realitu návrhoch pomlčím. Len sa čudujem, že je niekto v Azete schopný to zaradiť pod nadpis 8 najlepších infografík. To asi žiadnu dobrú infografiku nikdy nevideli.

BTW, ja som sa sústredila na prehľadné rozdelenie produktov (a návštevnosti stránok) a snažila som sa vymyslieť nejakú firemnú komunikáciu - Vrtuľka z lupienkov z loga a headline "Roztáčame slovenský internet". (Dalo by sa to super použiť aj v animimácii.)

Ale nechcem už o tom písať, lebo to nemá cenu. Len vôbec nechápem, prečo Azet vlastne robil súťaž. Zbytočne vyhodené peniaze na propagáciu a odmenu pre víťaza.
0 0 Miro Mašat 24.2.2013 19:22:30
Podla mna vyhralo to, co sa im najviac hodi do zabehnuteho azetovskeho stylu a vybrali si asi najlepsieho kandidata :-) Monca sa sice podla mna trafila tiez (farebne), ale jej praca mi pride trosku bez napadu, take viac menej tabulky len (prosim no-offense, moj nazor)
0 0 Andrej Ševčík 23.2.2013 22:14:11
Monca dost dobre si to nacmarala, klobuk dole ;)
1 0 Martin Malina 23.2.2013 16:57:08
niektore su fajn, ale aj moncine tam malo byt, podla mojho nazoru.
Zajtra.sk > Fórum > Ostatné > najmocnejsi grafik azetu :)

Kritika

Vieš ako robiť veci lepšie? Pomôž našim odvážnejším členom a skritizuj im projekty!

Reklama

Seriály zo Zajtra.sk

Reklama