spájame
slovenskú
IT komunitu
pridaj sa
Registrácia · Login
Zajtra.sk > Fórum > Webové nástroje (Analytics, ...) > Nespozorovali ste niekto pokles navstevnosti v Google Analytics

pridal Michal Obeda
15.10.2012 23:02:17

Nespozorovali ste niekto pokles navstevnosti v Google Analytics

zaciatkom tohto mesiaca tam vidim nejaky pokles az do 20%, ked si pozriem dalsie 2 trackery, nic tam nevidim, vsetko je OK
cize 100% zasibava analyticsu, take nic som doteraz nespozoroval, rusili kopec sluzieb v googli, mozno aj nieco v algoritme merania, nikto nespozoroval ?

5 komentárov

Komentovať môžu iba prihlásení

Zaregistruj sa cez bezplatnú registráciu alebo použi login cez Facebook (FB Connect)

Prihlás sa tu, ak už máš profil na Zajtra.sk:

Zabudol som heslo

0 0 Martin Babic 24.10.2012 11:57:01
tak to bol ten lepsi pripad :)
0 0 Michal Obeda 23.10.2012 21:59:40
zistil som ze to bolo tymi dvoma pocitadlami na stranke a robilo to brutal problemy...
0 0 Martin Babic 23.10.2012 13:00:04
5. oktobra prebehol dalsi google update. Dotklo sa to maleho percenta webov, ktore to mohli pocitit na navstevnosti.
0 0 Michal Obeda 17.10.2012 06:59:06
asi to bude dvoma kodmi sucasne na 1page, pravdepodobne iba v tomto spojeni doslo k nejakym upgrade, pretoze su pre tento pripad odlisne kody ...
0 0 J 16.10.2012 17:47:36
cekol som cca 20 sites rozneho zamerania ale ani na jednej som nespozoroval vyrazny/zlomovy pokles k prelomu tychto mesiacov. Na 2 strankach bol postupny pokles ale neda sa z toho odvodit zeby analytics zmenili algoritmus.
Zajtra.sk > Fórum > Webové nástroje (Analytics, ...) > Nespozorovali ste niekto pokles navstevnosti v Google Analytics

Kritika

Vieš ako robiť veci lepšie? Pomôž našim odvážnejším členom a skritizuj im projekty!

Reklama

Seriály zo Zajtra.sk

Reklama