spájame
slovenskú
IT komunitu
pridaj sa
Registrácia · Login

pridal Milan Vodička
7.8.2012 00:33:41

ZAJTRA.SK pripomienky

Nazdar :),
mal by som par veci k zajtra.sk.
Jeden taky navrh, myslim si, ze vo fore by mohla byt priamo kategoria pre taketo pripomienky a navrhy. Ak je a prehliadol som ju, sry :)

Dalej, vsimol som si par fakt super veci, ktore ozivili zajtra, hlavne hlasovanie a teraz aj @meno featura, ale vsimol som si, ze ked niekto napise @Milan Vodička - dostanem mail. Aspon myslim, ze to tak je a rad by som bol keby sa to dalo niekde vypnut. Takze jedna z dalsich veci, ktore by ste mohli urobit je nejake nastavenie konta. Alebo nastavnie pri clanku, ze chcem dostavat emaily.

Inak drzim palce, len tak dalej ( alebo mozno este lepsie dalej )

6 komentárov

Komentovať môžu iba prihlásení

Zaregistruj sa cez bezplatnú registráciu alebo použi login cez Facebook (FB Connect)

Prihlás sa tu, ak už máš profil na Zajtra.sk:

Zabudol som heslo

0 0 Mária Drozdík 1.6.2019 10:18:44
Potrebujete finančnú podporu pre rôzne projekty? Už žiadne starosti. V spolupráci s bankou Slovenskej sporiteľne ponúkame úvery akejkoľvek osobe alebo spoločnosti v núdzi. Naša úverová kapacita sa pohybuje od 5 000 do 100 000 eur pri primeranej sadzbe 1,5%. Ak máte záujem o úver, kontaktujte nás prosím na: E-mail: drozdikmariakontakt@gmail.com
1 0 Milan Dvorský 8.8.2012 10:31:56
jej, hura :) som rad, ze sa to hybe :)
1 0 Michal Obeda 7.8.2012 22:42:28
dik za feedback
kategoria uz je pridana aj tato tema sem presunuta,
to druhe sa da nastavit v nastaveniach ...
0 0 Milan Vodička 7.8.2012 13:28:09
dik, vobec som si to nevsimol :)
0 0 - 7.8.2012 11:20:14
@Matúš Koprda tak to by bol aky user friendly napad :)
3 0 Matúš Koprda 7.8.2012 11:13:46
Notifikacie si mozes vypnut v profile (upravit profil/nastavenia), uplne dole.
Mozem dat do mailov link na nastavenia, aby sa to dalo lahsie najst.

Kritika

Vieš ako robiť veci lepšie? Pomôž našim odvážnejším členom a skritizuj im projekty!

Reklama

Seriály zo Zajtra.sk

Reklama