spájame
slovenskú
IT komunitu
pridaj sa
Registrácia · Login

pridal Vladimir Modrooký Diablik
8.3.2012 20:08:54

ZAJTRA.SK

Som rád že kompetentných za tento web niečo take napadlo pride mi ako oživenie systemu lebo pozrieť sa raz za týžden na zajtra.sk a vidieť tam 2-3 a niekedy ani sa mi zdalo dosť s prepačeným "trápne" vola sa to zajtra.sk a nie x rokov do zadu, či zadku =). Je tu pár veci ktore stoja za to. Videocasty od yablka a články od SNIPIHO.

Tak dufam že forum, inzeraty a praca to tu trosku rozviria ale radsej članky a videocasty. Ak už sa tato stránka vola zajtra.sk =)

15 komentárov

Komentovať môžu iba prihlásení

Zaregistruj sa cez bezplatnú registráciu alebo použi login cez Facebook (FB Connect)

Prihlás sa tu, ak už máš profil na Zajtra.sk:

Zabudol som heslo

0 0 Mária Drozdík 1.6.2019 10:17:42
Potrebujete finančnú podporu pre rôzne projekty? Už žiadne starosti. V spolupráci s bankou Slovenskej sporiteľne ponúkame úvery akejkoľvek osobe alebo spoločnosti v núdzi. Naša úverová kapacita sa pohybuje od 5 000 do 100 000 eur pri primeranej sadzbe 1,5%. Ak máte záujem o úver, kontaktujte nás prosím na: E-mail: drozdikmariakontakt@gmail.com
0 0 Mária Drozdík 1.6.2019 10:17:00
Potrebujete finančnú podporu pre rôzne projekty? Už žiadne starosti. V spolupráci s bankou Slovenskej sporiteľne ponúkame úvery akejkoľvek osobe alebo spoločnosti v núdzi. Naša úverová kapacita sa pohybuje od 5 000 do 100 000 eur pri primeranej sadzbe 1,5%. Ak máte záujem o úver, kontaktujte nás prosím na: E-mail: drozdikmariakontakt@gmail.com
0 0 Vladimir Modrooký Diablik 26.3.2012 19:39:59
@fero a teraz??? už vieš...
0 0 František Čaník 25.3.2012 22:38:01
@Vladimír: ale to sa človek z toho komentu nedozvie, že s čím nie si spokojný ;) myslím...
0 0 Vladimir Modrooký Diablik 25.3.2012 07:53:49
@fero nie stym že zajtra.sk ako redakcia končíí ale stym že dali "Diskusie vo fórach" na hlavnu stranku namiesto toho aby niečo podobne dali aj do inzeraty, praca a forum nie 5 ale 10. stym niesom spokojny.
0 0 František Čaník 16.3.2012 16:10:49
@vladimir: preco? je to len oficialna sprava, zivot zajra.sk nekonci
0 0 Vladimir Modrooký Diablik 16.3.2012 14:24:42
poznam čital som ho aj tak niesom spokojny
0 0 Tomáš Abaffy 12.3.2012 10:00:32
Oficiálne vysvetlenie: http://www.zajtra.sk/zivot/634/koniec
0 0 Vladimir Modrooký Diablik 10.3.2012 08:41:40
Ale ešte niečo som chcel dodať k tomu članku a to je to že by ste mohli k inzercií, práci a fóru pridať uplne top posledne 20 člankov. Lebo ked tam bude pár stovak veci člankov reakcii a mam prehladavať každu jednu sekciu čo sa tam zmenilo a zachytil niečo nove tak ma asi urve z toho prehladavania.
0 0 Milan Vodička 9.3.2012 21:53:30
@Tomáš Abaffy to by bolo fajn. Je mi to celkom luto, pretoze mi zajtra.sk prislo ako nadejny projekt a rad som sa sem denne vracal ...
0 0 Tomáš Abaffy 9.3.2012 13:54:19
@Milan Vodička o dôvodoch prečo to nevyšlo napíšem asi článok.
0 0 Milan Vodička 9.3.2012 13:09:51
Ludia sem podla mojho nazoru nebudu nikdy chodit len tak. Forum je fajn, portfolia su fajn, vsetko je fajn, ale bez vedenia sa to neda. Obcas tu proste musi vyjst kvalitny clanok aby sem bolo preco chodit. Inak z toho bude len forum alebo blogovacia platforma. Preco sa vlastne nepodarilo rozbehnut redakciu ?? Je to vec ziskov ?
0 0 Tomáš Abaffy 9.3.2012 10:25:10
@František veď práve, všetci autori sú zahádzaní projektami a potom je to trápne, že nevychádzame, tak radšej oficiálne zanikneme, a kto bude chcieť písať, môže naďalej, nie je problém platiť prevádzku webu aj 10 rokov ak sem ľudia budú chodiť...
0 0 František Čaník 9.3.2012 00:52:12
@Tomas: Some news... some - bad - some good... But... Koxo, to sú mi novinky, no. Zaujímavé. V každom prípade aj v mene redakcie ďakujem (aj za yablka)... jediná vec, čo ma mrzí je to, že keď je človek zahádzaný projektmi, tak sa k niečomu rozumnému nedostane. Niečomu ako napríklad, ako odhaliť napadnutý wp-config.php na Vašom wordpresse a pod :). Ach jooo.
0 0 Tomáš Abaffy 8.3.2012 22:21:02
@Vladimír Modrooký Diablik, keďže redakcia sa nám nepodarila rozbehnúť, tak oficiálna prevádzka redakcie zajtra.sk skončí pozajtra (čiže 10.marca, poeticky v deň volieb) preto sme sa rozhodli spustiť fórum, inzerciu... aby popri portfóliach a vlastných článkoch od samotných ľudí mohlo Zajtra.sk fungovať aj naďalej...

Oficiálna prevádzka redakcie končí, od 10.marca bude zajtra.sk otvorený priestor, kde si môže každý písať, čítať, diskutovať, zdieľať tvorbu.

Kritika

Vieš ako robiť veci lepšie? Pomôž našim odvážnejším členom a skritizuj im projekty!

Reklama

Seriály zo Zajtra.sk

Reklama