spájame
slovenskú
IT komunitu
pridaj sa
Registrácia · Login
Zajtra.sk > Fórum > Start-upy > Portal na napady

pridal Miloš Švaňa
23.6.2012 16:11:27

Portal na napady

Zdravím,

chcel by som sa spýtať, či by na Slovensku mohla uspieť webová stránka, resp. portál, kde by ľudia mohli zverejňovať svoje nápady (nielen) na podnikanie. Podobne funguje http://www.ideaswatch.com/, kde ľudia zverejňujú svoje nápady predovšetkým na webové a mobilné aplikácie a môžu hľadať partnerov, investorov ...

Chcel by som vytvoriť niečo podobné, ale zamerať sa iba na Slovenskú republiku.
Pravdepodobne by som sa však nevenoval iba nápadom na podnikanie. Návštevníci by mohli zverejňovať aj svoje nápady týkajúce sa života v obci, meste a podobne.

8 komentárov

Komentovať môžu iba prihlásení

Zaregistruj sa cez bezplatnú registráciu alebo použi login cez Facebook (FB Connect)

Prihlás sa tu, ak už máš profil na Zajtra.sk:

Zabudol som heslo

0 0 Filip Zajac 5.10.2012 13:51:39
Mozno cisto na napady nie, ale nieco take ako receptar urob si sam a pod... To su napady ale vacsinou uz zralizovane. Sak kazdy sa rad v senku pochvali co v garazi zmontoval. Tu garaz berte obrazne.
0 0 Milan Vodička 26.6.2012 10:29:07
cerstve napady, nakopnutie? urcite by to nebola masova vec ....
0 0 tester 26.6.2012 10:21:40
Mal som v pameti nieco taketo asi pred 4mi rokmi. Ani som sa tym nezaoberal. V slovenskom meritku by som to urcite nerobil, nevidel som tam nejaky velky biznis zmysel. Na medzinarodnej urovni som tam videl velke naklady na marketing a nevedel som najst nieco z coho sa da zarabat okrem dalsej reklamy. Na druhej strane, aky je dovod navstevovat taky portal pravidelne ?
0 0 Milan Vodička 24.6.2012 16:01:33
Suhlasim s komentarmi, aj ked je to skoda ... viem si predstavit v idealnom svete, ze by z toho mohol vzniknut taky spomaleny brainstorming kde za par tyzdnov "konzultovania" jedneho napadu moze vzniknut fakt zaujimava myslienka. Ale ked uz by si sa do toho pustal tak mysli aj na cesky internet. Jazykova bariera je minimalna ale su tri krat vacsi.
0 0 Peter Sjekel 23.6.2012 23:02:41
Také projekty tu boli aj budú a žiadny neuspel, resp. neurobil dieru do slovenského prostredia. Ako píše Tomáš, slováci sú zaprdení - boja sa, že im niekto nápad ukradne. A to aj v prípade, keď nápad ani nechcú realizovať. Len ho sušia, aby nikto nezarobil, keď už on nie.
0 0 Radoslav Paľa 23.6.2012 22:33:33
V prvom rade treba mysliet pri startupovani "Think BIG!" ... rozbehovat niec len lokalne a zamerat sa na slovensky trh je skoda.
0 0 Michal Obeda 23.6.2012 22:19:56
a potom ty co maju ten dobry napad na projekt ho uz rovno realizuju a neuvazuju kde sa s nim pochvalit aby vsetci sli po nom ako opice ;-)
1 0 Tomáš Abaffy 23.6.2012 22:06:38
Nie. Neuspeje. Slováci nápady neprezradia, lebo aj keď ho majú v hlave 4 roky a nemajú čas ho zrealizovať (a medzitým vzniklo 50 rovnakých služieb), tak stále si myslia, že ich nápad má obrovskú cenu a nesmú ho zverejniť, lebo im ho dakto ukradne...
Zajtra.sk > Fórum > Start-upy > Portal na napady

Kritika

Vieš ako robiť veci lepšie? Pomôž našim odvážnejším členom a skritizuj im projekty!

Reklama

Seriály zo Zajtra.sk

Reklama