spájame
slovenskú
IT komunitu
pridaj sa
Registrácia · Login

Sleepy 30.10.2019
Hodnoť článok:
0 0

Prvá fixná kopula s čipom ARTPEC-7

Spoločnosť Axis Communications predstavuje ďalšiu IP kameru s čipom ARTPEC-7. Prvá fixná kopula s poslednou generáciou čipu z dielne Axis ponúka vďaka technológiám Lighfinder 2.0 a Forensic WDR kvalitný obraz aj v nepriaznivých svetelných podmienkach a tiež vyššiu výpočtovú kapacitu pre analýzu priamo v kamere.


Kľúčové vlastnosti:Nová sieťová kamera AXIS P3245 dopĺňa portfólio veľmi úspešného radu P32. Moderná varifokálna kopulovitá kamera ponúka široké možnosti využitia ako v interiéroch, tak aj v exteriéri. O kvalitný obraz v rozlíšení 1080p sa starajú spomínané technológie  Lightfinder 2.0 (zaistí vysokú svetelnú citlivosť a realistické farby takmer v úplnej tme) a Forensic WDR pre spoľahlivý záber pohybujúcich sa objektov, ale aj väčšie detaily a kvalitnejší obraz aj pri silnom protisvetle. Vďaka voliteľnému IR prísvitu s dosahom až 40 metrov - v závislosti na scéne - možno navyše kameru využiť pre monitoring aj v úplnej tme. Všetky verzie sa vyznačujú vysokou odolnosťou a spĺňajú štandard IK10.

Kľúčové vlastnosti:

 • Obraz v rozlíšení 1080p
 • Technológie Axis Lightfinder 2.0 a Forensic WDR
 • Voliteľný IR prísvit s dosahom vyše 40 metrov
 • Technológia Axis Zipstream s podporou štandardov H.264/H.265
 • Vysoká odolnosť štandardu IK10
 • Diskrétny dizajn a jednoduchá inštalácia
 • Podpísaný firmware a zabezpečený štart
 • Kamera AXIS P3245 sa začne dodávať od októbra 2019 prostredníctvom distribučných kanálov spoločnosti Axis. Kvalitu záberov z tejto kamery môžete posúdiť aj z videa.

  Sleepy Sleepy

  Som KOCKÁČ. Teda dnes sa tomu hovorí Geek, ale my sme vyrastali v časoch, keď boli počítače ešte hranaté skrine a kamaráti sa nám preto vysmievali, že z toľkého programovania máme "kockaté hlavy". Som starší ako Facebook, Youtube, alebo WWW. Som dokonca starší ako IBM PC alebo Microsoft, či Apple. Počítače ma však ani po rokoch neprestávajú baviť a venujem im veľkú časť môjho života.


  Hodnoť článok:
  0 0

  0 komentárov k článku:

  Komentovať môžu iba prihlásení

  Zaregistruj sa cez bezplatnú registráciu alebo použi login cez Facebook (FB Connect)

  Prihlás sa tu, ak už máš profil na Zajtra.sk:


  Zabudol som heslo

  Zajtra.sk > Technológie > Hardware > Prvá fixná kopula s čipom ARTPEC-7
  

  Kritika

  Vieš ako robiť veci lepšie? Pomôž našim odvážnejším členom a skritizuj im projekty!

  Reklama

  Seriály zo Zajtra.sk

  Reklama