spájame
slovenskú
IT komunitu
pridaj sa
Registrácia · Login

Sleepy 3.9.2019
Hodnoť článok:
1 0

Nové outdoor hodinky

Nová, v poradí už šiesta generácia nekompromisných športových GPS smart hodiniek Garmin fénix 6 prináša množstvo inovácií.

Podstatnou zmenou prešiel power management, ktorý s úsporným režimom v podstate zdvojnásobí výdrž batérie. Jej kapacita sa už nezobrazuje ako percentá, ale ako odhadovaný čas vybitia, aby ste prípadne mohli obmedziť niektoré funkcie a predĺžiť čas v teréne. Vylepšený bol aj samotný hardvér a operačný systém. Pribudli nové športové funkcie, no samozrejme nechýba ani hudobný prehrávač, mapy, alebo podpora bezkontaktnej platby Garmin-Pay.

K dispozícii je široká ponuka modelov od 42 až po 51 mm, vrátane unikátneho fénix 6 PRO Solar so sklíčkom vyrobeným z transparentného solárneho panelu dodatočne ošetreným antireflexnou a odolnou úpravou Corning, ktorý na slnku dobíja batériu a predlžuje výdrž.

Je jedno, či trénujete na svoj prvý 5 kilometrový beh alebo na maratón. Svojho profesionálneho trénera môžete mať vždy na ruke.

Cena: od 599,99 €
Viac info na http://blog.garmin.sk/

Sleepy Sleepy

Som KOCKÁČ. Teda dnes sa tomu hovorí Geek, ale my sme vyrastali v časoch, keď boli počítače ešte hranaté skrine a kamaráti sa nám preto vysmievali, že z toľkého programovania máme "kockaté hlavy". Som starší ako Facebook, Youtube, alebo WWW. Som dokonca starší ako IBM PC alebo Microsoft, či Apple. Počítače ma však ani po rokoch neprestávajú baviť a venujem im veľkú časť môjho života.


Hodnoť článok:
1 0

0 komentárov k článku:

Komentovať môžu iba prihlásení

Zaregistruj sa cez bezplatnú registráciu alebo použi login cez Facebook (FB Connect)

Prihlás sa tu, ak už máš profil na Zajtra.sk:


Zabudol som heslo

Zajtra.sk > Technológie > Hardware > Nové outdoor hodinky


Kritika

Vieš ako robiť veci lepšie? Pomôž našim odvážnejším členom a skritizuj im projekty!

Reklama

Seriály zo Zajtra.sk

Reklama