spájame
slovenskú
IT komunitu
pridaj sa
Registrácia · Login

Sleepy 3.9.2019
Hodnoť článok:
0 0

Nemôžete zohnať špecialistu na SAP?

Na novú verziu SAP sa musí prejsť do roku 2025. S prechodom na S/4HANA vám pomôže SUSE Linux Enterprise Server for SAP Applications. Ušetrí čas aj náklady na implementáciu a prevádzku S/4HANA.

Necelých šesť rokov zostáva firmám, ktoré používajú podnikové a manažérske informačné systémy SAP, na migráciu na najnovšiu verziu S/4HANA. Hoci sa to zdá byť celkom dlhý čas, už teraz na trhu citeľne chýbajú špecialisti na SAP, ktorí by s touto migráciou dokázali pomôcť. Firmám, ktoré prechod na nový systém odkladajú až na poslednú chvíľu, tak hrozia komplikácie, či dokonca kolaps interných systémov, pretože mnohé z nich využívajú individuálne upravené aplikácie SAP a v takom prípade sa nevyhnú odbornej asistencii pri prechode na S/4HANA.

„Rad firiem v Českej republike a na Slovensku z rôznych dôvodov s migráciou na S/4HANA vyčkáva. Buď si chcú počkať, ako sa bude nové riešenie vyvíjať, alebo majú obavy zo stability vnútorných systémov pri prechode na toto nové riešenie. Súvisí to tiež s vysokými nákladmi pri migrácii upravených systémov podľa individuálnych požiadaviek zákazníkov,“ povedal David Vašák, regionálny manažér spoločnosti SUSE pre Českú republiku a Slovensko. „Existuje preto veľký dopyt po automatizovaných nástrojoch na migráciu, ktoré by tento proces zjednodušili. SUSE takéto nástroje vďaka dlhodobej spolupráci so SAP má.“

Obe spoločnosti úzko kooperujú už niekoľko rokov. Samotný SAP používa SUSE Linux Enterprise Server pre vývoj svojich aplikácií a bude tak robiť aj v nasledujúcich rokoch. „Inštalácia S/4HANA za pomoci SUSE je preto najvhodnejším možným riešením,“ upozorňuje David Vašák. „Vďaka SUSE Linux Enterprise Server for SAP Applications možné ušetriť čas aj náklady na implementáciu a prevádzku všetkých SAP aplikácií.“ Podrobnejšie o tom bude hovoriť Martin Zikmund, Technical Account Manager SUSE na konferencii DOCURIDE, už 3. októbra 2019 v Prahe organizovanou spoločnosťou Sabris. SUSE je partnerom tohto podujatia.

Martin Zikmund sa vo svojej prednáške s názvom „Uľahčite si prechod na S/4HANA voľbou vhodného operačného systému“ zameria aj na novinky v oblasti využitia perzistentných pamätí a s tým súvisiacou výraznou úsporou nákladov na obstaranie hardvéru na prevádzku SAP HANA. Viac informácií o konferencii DOCURIDE a jej programe, vrátane možnosti registrácie účastníkov, nájdete na webe www.docuride.cz.

Sleepy Sleepy

Som KOCKÁČ. Teda dnes sa tomu hovorí Geek, ale my sme vyrastali v časoch, keď boli počítače ešte hranaté skrine a kamaráti sa nám preto vysmievali, že z toľkého programovania máme "kockaté hlavy". Som starší ako Facebook, Youtube, alebo WWW. Som dokonca starší ako IBM PC alebo Microsoft, či Apple. Počítače ma však ani po rokoch neprestávajú baviť a venujem im veľkú časť môjho života.


Hodnoť článok:
0 0

0 komentárov k článku:

Komentovať môžu iba prihlásení

Zaregistruj sa cez bezplatnú registráciu alebo použi login cez Facebook (FB Connect)

Prihlás sa tu, ak už máš profil na Zajtra.sk:


Zabudol som heslo

Zajtra.sk > Technológie > Software > Nemôžete zohnať špecialistu na SAP?


Kritika

Vieš ako robiť veci lepšie? Pomôž našim odvážnejším členom a skritizuj im projekty!

Reklama

Seriály zo Zajtra.sk

Reklama