spájame
slovenskú
IT komunitu
pridaj sa
Registrácia · Login

Sleepy 4.7.2019
Hodnoť článok:
0 0

Diskrétny video filter

Unikátne dynamické maskovanie Axis Live Privacy Shield ochráni súkromie osôb v zábere pri video dohľade v reálnom čase v celom zornom poli kamery a to pri plnej snímkovej frekvencii.


Toto riešenie je veľmi spoľahlivé a cenovo efektívne. Analytický softvér beží priamo vo vybraných modeloch kamier Axis, takže nie sú potrebné žiadne drahé servery. Pohybujúce sa osoby a objekty sa objavia na obrazovke ako transparentné obrysy.

Celý tento proces je rýchlejší ako žmurknutie a umožňuje vám efektívne dodržiavať pravidlá a regulačné požiadavky v oblasti ochrany súkromia a osobných údajov. Systém je možné nakonfigurovať aj tak, aby poskytoval aj samostatný video stream bez maskovania, ktorý môže byť použitý oprávnenou osobou pri riešení nejakého bezpečnostného incidentu.

Sleepy Sleepy

Som KOCKÁČ. Teda dnes sa tomu hovorí Geek, ale my sme vyrastali v časoch, keď boli počítače ešte hranaté skrine a kamaráti sa nám preto vysmievali, že z toľkého programovania máme "kockaté hlavy". Som starší ako Facebook, Youtube, alebo WWW. Som dokonca starší ako IBM PC alebo Microsoft, či Apple. Počítače ma však ani po rokoch neprestávajú baviť a venujem im veľkú časť môjho života.


Hodnoť článok:
0 0

0 komentárov k článku:

Komentovať môžu iba prihlásení

Zaregistruj sa cez bezplatnú registráciu alebo použi login cez Facebook (FB Connect)

Prihlás sa tu, ak už máš profil na Zajtra.sk:


Zabudol som heslo

Zajtra.sk > Technológie > Hardware > Diskrétny video filter


Kritika

Vieš ako robiť veci lepšie? Pomôž našim odvážnejším členom a skritizuj im projekty!

Reklama

Seriály zo Zajtra.sk

Reklama