spájame
slovenskú
IT komunitu
pridaj sa
Registrácia · Login

Sleepy 9.5.2019
Hodnoť článok:
0 0

Nové microSD karty High Endurance

Tieto karty sú špeciálne určené pre aplikácie s veľkým objemom zapisovaných dát, ako sú domáce bezpečnostné kamery, kamery do auta alebo akčné kamery.

Aplikácie, ktoré vyžadujú intenzívny zápis dát, sú kriticky závislé na vysokej úrovni spoľahlivosti a výkonu pamäťového média. MicroSD karta Kingston High Endurance má dlhú životnosť, vysokú úložnú kapacitu a zvýšenú odolnosť, čím spĺňa špecifické požiadavky pre videozáznam z domácich alebo automobilových kamier. Pojme až 20 000 hodín plynulého videozáznamu vo Full HD rozlíšení 1080p, aby bolo možné spoľahlivo zachytiť všetko, čo sa deje doma alebo na ceste.

MicroSD karty High Endurance Kingston skonštruoval a otestoval na použitie v náročných podmienkach a sú dostatočne odolné, aby ochránili dáta pred extrémnymi teplotami, nárazmi, vodou a röntgenovým žiarením. Sú preto spoľahlivým riešením pre dlhodobé ukladanie dôležitých záznamov bez rizika ohrozenia alebo straty dát.

MicroSD karty Kingston High Endurance sú k dispozícii v kapacite 32, 64 a 128 GB a majú dvojročnú záruku s bezplatnou technickou podporou.

VLASTNOSTI A PARAMETRE MICROSD KARTY HIGH ENDURANCE:

 • Kapacita: 32 GB, 64 GB, 128 GB
 • Výkon: UHS-I U1 Speed Class 10 o 32 GB a 64 GB – rýchlosť čítania 95 MB/s, rýchlosť zápisu 30 MB/s o 128 GB – rýchlosť čítania 95 MB/s, rýchlosť zápisu 45 MB/s
 • Doba prevádzky (videozáznam Full HD 1080p): o 32 GB – 5.000 hodín o 64 GB – 10.000 hodín o 128 GB – 20.000 hodín
 • Rozmery: 11 × 15 × 1 mm
 • Prevádzková teplota: −25 až 85 °C
 • Záruka: dvojročná záruka, bezplatná technická podpora
 • Sleepy Sleepy

  Som KOCKÁČ. Teda dnes sa tomu hovorí Geek, ale my sme vyrastali v časoch, keď boli počítače ešte hranaté skrine a kamaráti sa nám preto vysmievali, že z toľkého programovania máme "kockaté hlavy". Som starší ako Facebook, Youtube, alebo WWW. Som dokonca starší ako IBM PC alebo Microsoft, či Apple. Počítače ma však ani po rokoch neprestávajú baviť a venujem im veľkú časť môjho života.


  Hodnoť článok:
  0 0

  0 komentárov k článku:

  Komentovať môžu iba prihlásení

  Zaregistruj sa cez bezplatnú registráciu alebo použi login cez Facebook (FB Connect)

  Prihlás sa tu, ak už máš profil na Zajtra.sk:


  Zabudol som heslo

  Zajtra.sk > Technológie > Hardware > Nové microSD karty High Endurance
  

  Kritika

  Vieš ako robiť veci lepšie? Pomôž našim odvážnejším členom a skritizuj im projekty!

  Reklama

  Seriály zo Zajtra.sk

  Reklama