spájame
slovenskú
IT komunitu
pridaj sa
Registrácia · Login

Sleepy 26.2.2019
Hodnoť článok:
0 0

Virtuálna hra pre spolujazdcov

Ani dlhá jazda autom nemusí byť nudná, teda za predpokladu, že sa veziete ako spolujazdec a máte na hlave túto najnovšiu virtuálnu technickú vychytávku.

Audi uzavrelo partnerstvo s Holoride, aby spolu preniesli nový virtuálny svet na sedadlá spolujazdcov. Novú technológiu predstavili spoločne na veľtrhu CES a ohlas je zatiaľ viac ako pozitívny.

Ako spolujazdec si nasadíte virtuálne okuliare, spustíte hru a razom sa vaša cesta premení na nové dobrodružstvo, pretože sa ocitnete v úplne inom svete plnom dinosaurov, vo vesmírnej lodi, alebo animovanej hre. Váš pohyb je plne synchronizovaný s jazdou automobilu, takže svet okolo vás reaguje na všetky zákruty a zrýchlenia, ktorým čelíte pri skutočnej jazde. To znásobuje vnemy z virtuálneho sveta a pridáva hrám na autenticite. Bežná nudná jazda sa premení na životný zážitok.

Sleepy Sleepy

Som KOCKÁČ. Teda dnes sa tomu hovorí Geek, ale my sme vyrastali v časoch, keď boli počítače ešte hranaté skrine a kamaráti sa nám preto vysmievali, že z toľkého programovania máme "kockaté hlavy". Som starší ako Facebook, Youtube, alebo WWW. Som dokonca starší ako IBM PC alebo Microsoft, či Apple. Počítače ma však ani po rokoch neprestávajú baviť a venujem im veľkú časť môjho života.


Hodnoť článok:
0 0

0 komentárov k článku:

Komentovať môžu iba prihlásení

Zaregistruj sa cez bezplatnú registráciu alebo použi login cez Facebook (FB Connect)

Prihlás sa tu, ak už máš profil na Zajtra.sk:


Zabudol som heslo

Zajtra.sk > Technológie > Autá > Virtuálna hra pre spolujazdcov


Kritika

Vieš ako robiť veci lepšie? Pomôž našim odvážnejším členom a skritizuj im projekty!

Reklama

Seriály zo Zajtra.sk

Reklama