spájame
slovenskú
IT komunitu
pridaj sa
Registrácia · Login

Sleepy 6.9.2018
Hodnoť článok:
0 0

Prvé LINUX jadro optimalizované pre Microsoft Azure

Suse bol prvý Linux, ktorý začal oficiálne Microsoft podporovať vo svojom cloude Azure. Teraz SUSE uvádza vôbec prvú dostupnú verziu linuxového jadra upraveného a plne optimalizovaného pre prevádzku platformy Microsoft Azure, kde okrem iného zrýchli bootovanie SLESu a celkovo znižuje nároky na veľkosť pamäte.

Zákazníci môžu očakávať, že SUSE Linux Enterprise Server 15 bude mať merateľné benefity v oblasti výkonnosti, až o 25% rýchlejšiu sieťovú komunikáciu a v priemere 23% zníženie latencií. Hoci budú inštancie Azure v základe bežať na optimalizovanom jadre SUSE Linux Enterprise Servera 15, zákazníci môžu cez package managera (Zypper) flexibilne a jednoducho premigrovať riešenie aj späť na štandardné jadro. Nové jadro poskytuje základ umožňujúci rýchlejší prístup k novým funkciám Azure, ako je napríklad zrýchlenie sieťových prvkov s SR-IOV, zrýchlenie zápisov a ďalších, ktoré prináša tím Azure v pravidelnom releasovom cykle.

Sleepy Sleepy

Som KOCKÁČ. Teda dnes sa tomu hovorí Geek, ale my sme vyrastali v časoch, keď boli počítače ešte hranaté skrine a kamaráti sa nám preto vysmievali, že z toľkého programovania máme "kockaté hlavy". Som starší ako Facebook, Youtube, alebo WWW. Som dokonca starší ako IBM PC alebo Microsoft, či Apple. Počítače ma však ani po rokoch neprestávajú baviť a venujem im veľkú časť môjho života.


Hodnoť článok:
0 0

0 komentárov k článku:

Komentovať môžu iba prihlásení

Zaregistruj sa cez bezplatnú registráciu alebo použi login cez Facebook (FB Connect)

Prihlás sa tu, ak už máš profil na Zajtra.sk:


Zabudol som heslo

Zajtra.sk > Technológie > Software > Prvé LINUX jadro optimalizované pre Microsoft Azure


Kritika

Vieš ako robiť veci lepšie? Pomôž našim odvážnejším členom a skritizuj im projekty!

Reklama

Seriály zo Zajtra.sk

Reklama