spájame
slovenskú
IT komunitu
pridaj sa
Registrácia · Login

Sleepy 6.9.2018
Hodnoť článok:
0 0

Prvé digitálne pero Logitech pre iPad

Spoločnosť Logitech dnes oznámila, že Logitech Crayon, všestranné digitálne pero pre 9,7" iPad s presnosťou na pixel, ktoré bolo doteraz k dispozícii iba pre študentov v školách, bude od 12. septembra dostupné aj v Apple predajniach.

Logitech Crayon je odolný nástroj, ktorý využíva technológiu Apple Pencil pre rýchle, presné a pohodlné písanie a je vhodný aj pre deti. Pero využíva technológiu Apple Pencil, no nepodporuje citlivosť na prítlak. Hrot pera však dynamicky nastavuje hrúbku čiary, takže môžete ľahko prejsť zo silných čiar na tenké len zmenou sklonu hrotu - podobne ako u obyčajnej ceruzky.

Crayon sa okamžite pripojí k iPadu bez nutnosti párovania - stačí stlačiť tlačidlo pre zapnutie pera a môžete okamžite začať tvoriť. Batérie v pere vydrží po úplnom nabití až 7 hodín aktívneho písania a dobíja sa podobne ako iPad cez lightning konektor.

Digitálne pero Logitech Crayon bude možné zakúpiť na Logitech.com, Apple.com a v predajniach Apple v priebehu septembra 2018 a od októbra 2018 by malo byť dostupné všade za odporúčanú maloobchodnú cenu 69,99 € (u nás je napr. už pár týždňov v ponuke na Alza.sk, len nebola špecifikovaná dostupnosť).

Pre školy a školské zariadenia v USA a Kanade je Logitech Crayon k dispozícii za špeciálnu cenu 49,99 USD na apple.com/education/purchasing/ a čoskoro bude zahájený jeho predaj pre vzdelávacie inštitúcie aj v iných krajinách. O tejto zvýhodnenej ponuke pre Slovenské školy však zatiaľ nie sú známe žiadne podrobnosti.

Sleepy Sleepy

Som KOCKÁČ. Teda dnes sa tomu hovorí Geek, ale my sme vyrastali v časoch, keď boli počítače ešte hranaté skrine a kamaráti sa nám preto vysmievali, že z toľkého programovania máme "kockaté hlavy". Som starší ako Facebook, Youtube, alebo WWW. Som dokonca starší ako IBM PC alebo Microsoft, či Apple. Počítače ma však ani po rokoch neprestávajú baviť a venujem im veľkú časť môjho života.


Hodnoť článok:
0 0

0 komentárov k článku:

Komentovať môžu iba prihlásení

Zaregistruj sa cez bezplatnú registráciu alebo použi login cez Facebook (FB Connect)

Prihlás sa tu, ak už máš profil na Zajtra.sk:


Zabudol som heslo

Zajtra.sk > Technológie > Apple > Prvé digitálne pero Logitech pre iPad


Kritika

Vieš ako robiť veci lepšie? Pomôž našim odvážnejším členom a skritizuj im projekty!

Reklama

Seriály zo Zajtra.sk

Reklama