spájame
slovenskú
IT komunitu
pridaj sa
Registrácia · Login

Sleepy 16.11.2017
Hodnoť článok:
0 0

Notebook roka 2017 – hlasujte teraz

Už po neuveriteľný siedmy raz môžete hlasovať za vašu obľúbenú značku v ankete NOTEBOOK ROKA 2017 a TABLET ROKA 2017. Tak ako po minulé roky, aj tento rok sú pre hlasujúcich pripravené hodnotné ceny. Notebooky, telefóny, peňažné poukážky atď. – to všetko budeme žrebovať už začiatkom decembra po ukončení hlasovania, ktoré zastavíme presne 30. 11. 2017. Takže, ktoré značky si podľa vás zaslúžia TOP

V minulom roku pribudla kategória TOP DIZAJN, ktorú sme tento rok stiahli. Dôvod je zrejmý. Minulý rok sme sledovali v mobilných zariadeniach malú dizajnovú revolúciu, no v tomto roku sa výrobcovia držali svojich osvedčených, doslova "vyšľachtených" dizajnov, k výrazným zmenám v tomto smere teda nedošlo. Preto budeme radi, ak dizajn zohľadníte pri hodnotení v každej kategórii zvlášť, a to najmä v tých prípadoch, kde dizajn považujete za dôležitý.

Rovnako zanikla kategória TOP PHABLET. Nahradila ju kategória TOP SMARTFÓN. Nájdete v nej vlajkové lode všetkých významných výrobcov a isto vám neunikne návrat legendy. Sami sa necháme prekvapiť, koľkí z vás stále prechovávajú sympatie k tejto klasike.

Ostatné kategórie zostávajú nezmenené: TOP 2v1, TOP ULTRA TENKÝ NOTEBOOK, TOP PROFESIONÁLNY NOTEBOOK, TOP HERNÝ NOTEBOOK, TOP MULTIMEDIÁLNY NOTEBOOK a TOP DOMÁCI NOTEBOOK, pre svoj výborný pomer ceny a výkonu nazývaný aj ako "ekonomický". Notebooky dopĺňajú novinky z radu tabletov: TOP OSOBNÝ TABLET, TOP PROFESIONÁLNY TABLET a už spomínaný TOP SMARTFÓN roku 2017.

Jednou z najsledovanejších kategórií je TOP PRESS. Vytvára akýsi názorový duel medzi mienkou používateľov a hodnotením odborníkov. V TOP PRESS porote nesedia len ľudia, ktorým prejdú cez ruky desiatky zariadení, ale aj novinári z médií, za ktorými stojí pre ich odbornú objektivitu aj obrovské množstvo čitateľov, ktorých počet je transparentný a auditovaný. Vo svete IT sú autoritami, preto pod ťarchou zodpovednosti nebudú mať ani oni ľahkú voľbu. "Odbornosť, nezávislosť a objektivita sú v kategórii TOP PRESS kľúčovými, preto napríklad nie som v porote ani ja," konštatuje s úsmevom Andrea Ivaničová, organizátorka ankety Notebook roka.

Ako vyplýva z nadpisu, hlasovať môžete už teraz na stránke www.notebookroka.sk/hlasovanie, a to až do 30. 11. 2017. Hlasovať môžete len raz. Prideliť môžete jeden hlas jednému zariadeniu v každej kategórii. Každý hlasujúci bude zaradený do žrebovania o atraktívne ceny, ktoré uverejníme už čoskoro, napríklad aj na našej facebookovej stránke https://www.facebook.com/NotebookRoka/.

Sleepy Sleepy

Som KOCKÁČ. Teda dnes sa tomu hovorí Geek, ale my sme vyrastali v časoch, keď boli počítače ešte hranaté skrine a kamaráti sa nám preto vysmievali, že z toľkého programovania máme "kockaté hlavy". Som starší ako Facebook, Youtube, alebo WWW. Som dokonca starší ako IBM PC alebo Microsoft, či Apple. Počítače ma však ani po rokoch neprestávajú baviť a venujem im veľkú časť môjho života.


Hodnoť článok:
0 0

0 komentárov k článku:

Komentovať môžu iba prihlásení

Zaregistruj sa cez bezplatnú registráciu alebo použi login cez Facebook (FB Connect)

Prihlás sa tu, ak už máš profil na Zajtra.sk:


Zabudol som heslo

Zajtra.sk > Technológie > Hardware > Notebook roka 2017 – hlasujte teraz


Kritika

Vieš ako robiť veci lepšie? Pomôž našim odvážnejším členom a skritizuj im projekty!

Reklama

Seriály zo Zajtra.sk

Reklama