spájame
slovenskú
IT komunitu
pridaj sa
Registrácia · Login

vagapet 5.10.2017
Hodnoť článok:
0 0

Majte svoj cukor vždy pod kontrolou s glukometrom iHealth ALIGN BG1

Spoločnosť EasyCo, výhradný dovozca chytrých elektronických zdravotníckych pomôcok značky iHealth a prevádzkovateľ eshopu EasyStore.cz, prináša na slovenský trh najmenší a najšikovnejší glukometer iHealth ALIGN BG1.

Glukometer iHealth ALIGN BG1 je ideálnou pomôckou pre všetkých, ktorí si potrebujú pravidelne a dlhodobo merať hladinu krvného cukru. Výhodou tohto glukometra sú miniatúrne rozmery, pripojenie k mobilnému telefónu a rýchle meranie cukru z mikroskopické kvapky krvi.

Zariadenie je vo forme malého tokenu, ktorý sa cez klasický 3,5 mm slúchadlový konektor pripojí k chytrému mobilnému telefónu. Meranie glukózy potom prebieha pomocou prúžkov iHealth EGS-2003.

„Ide o najmodernejšiu technológiu, paradoxne za veľmi priaznivú cenu, vďaka využitiu chytrého telefónu stojí tento glukometer štvrtinu bežnej ceny a pritom ponúka inteligentné funkcie, ako automatické vedenie denníka či zdieľanie nameraných hodnôt s lekárom“, hovorí Ing. Patrik Pavelka, zakladateľ a spolumajiteľ spoločnosti EasyCo s.r.o.

Do smartphonu je potrebné nainštalovať aplikáciu iHealth Gluco-Smart. Tá ukazuje bezprostredné výsledky nameraného obsahu krvnej glukózy v krvi rovnako ako dlhodobé trendy. Aplikácia napríklad zobrazuje vývoj hladiny glukózy vo vzťahu ku stravovania alebo pripomína, že je čas na meranie alebo na jedlo, čo je pre pacientov s cukrovkou nesmierne dôležité. Glukometer môže využívať na meranie viac osôb, stačí len správne v aplikácii označiť, kto si práve cukor meria. Aplikácia je na stiahnutie zadarmo pre mobilné operačné systémy Android aj Apple iOS. K dispozícii je aj verzia pre Apple Watch.

Pre prípad straty telefónu je možné namerané dáta ukladať na zabezpečenom internetovom úložisku a pristupovať k nim vzdialene cez stolový počítač alebo mobilný telefón.

Výhodou prístroja je jednoduché plne automatizované ovládanie s minimom tlačidiel a veľkými číslicami na displeji, čo uľahčuje jeho používanie starším ľuďom.

Šikovný glukometer iHealth ALIGN BG1 meria pomocou presnej amperometrickej technológie, a aj preto získal CE certifikáciu pre zdravotné zariadenia.

Kľúčové vlastnosti iHealth ALIGN BG1:
• Šikovný glukometer
• Certifikácia CE ako zdravotné zariadenie
• Spôsob merania: amperometrická technológia
• Množstvo krvi pre jedno meranie: min. 0,7 mikro litra
• Rozsah merania: 20 mg/dL ~ 600 mg/dL (1.1 mmol/L ~ 33.3mmol/L)
• Batérie 3.0V (CR1620)
• Aplikácia iHealth Gluco-Smart pre zariadenia s iOS, Android a Apple Watch zadarmo
• Definícia viacerých používateľských kont na jedinom mobilnom zariadení
• Možnosť ukladania, editácie a prezerania hodnôt na cloudovom účte, prístup z počítača
• Prepojenie viacerých mobilných zariadení s jediným používateľským účtom

Balenie zahŕňa:
• iHealth ALIGN BG1 šikovný glukometer
• 10 ks Lancet 28GI
• Odberové pero iHealth ALD 602
• Štyri farebné kryty
• Cestovné puzdro
• Manuál

iHealth ALIGN BG1 sa predáva priamo na eshope exkluzívneho dovozcu produktov značky iHealth, EasyCo www.easystore.cz s dopravou zadarmo alebo u všetkých dobrých obchodníkov s elektronikou za odporúčanú cenu 19,94€ vrátane DPH.
--------------------------------------------------------------------------------
O spoločnosti:
EasyCo je výhradným dovozcom produktov pre iOS a Android zariadenia a inteligentných elektronických zdravotníckych pomôcok značky iHealth, ktoré predáva cez svoj eshop EasyStore.cz. Svojim slovenským zákazníkom ponúka pre zjednodušenie nákupu možnosť platby v eurách na slovenský účet bez poplatkov za medzinárodný prevod a doručenie tovaru do 48 hodín v rámci celého Slovenska, pričom do Bratislavy do 24 hodín. Doprava je zadarmo.

O iHealth produktoch:
Cieľom iHealth je uľahčiť ľuďom všetkých vekových kategórií, aby sa aktívne podieľali na riadení svojho zdravia. Produkty zdravotnej starostlivosti sú navrhnuté a vyrobené tak, aby boli ľahko použiteľné a spotrebiteľ vedel jednoducho a presne merať, sledovať a zdieľať celý rad zdravotných údajov. Ocenená línia produktov zahŕňa tlakomery, glukomery, váhy na analýzu tela, pulzné oxymetre a sledovače aktivity spánku. Všetky produkty sa synchronizujú s bezplatnou mobilnou aplikáciou.

Hodnoť článok:
0 0

0 komentárov k článku:

Komentovať môžu iba prihlásení

Zaregistruj sa cez bezplatnú registráciu alebo použi login cez Facebook (FB Connect)

Prihlás sa tu, ak už máš profil na Zajtra.sk:


Zabudol som heslo

Zajtra.sk > Technológie > Apple > Majte svoj cukor vždy pod kontrolou s glukometrom iHealth ALIGN BG1


Kritika

Vieš ako robiť veci lepšie? Pomôž našim odvážnejším členom a skritizuj im projekty!

Reklama

Seriály zo Zajtra.sk

Reklama