spájame
slovenskú
IT komunitu
pridaj sa
Registrácia · Login

Sleepy 30.6.2017
Hodnoť článok:
1 0

Rozšírená realita v navigácii

Spoločnosť Sygic predstavila novú funkciu rozšírenej reality (Augmented Reality) pre svoju pokročilú GPS navigáciu. Viac ako 200 miliónov používateľov aplikácie Sygic na celom svete tak získa možnosť využiť rozšírenú realitu na cestách a zažiť tak ešte lepší pocit z navigácie.

Real View Navigácia využíva GPS a fotoaparát smartfónu, vďaka ktorým dokáže do navigačného systému implementovať rozšírenú realitu. S touto funkciou už vodiči viac nepotrebujú sledovať mapu na telefóne. Namiesto toho sa im v náhľade snímania fotografií na telefóne zobrazuje virtuálna cesta.


 
Real View Navigácia je k dispozícii pre všetkých používateľov s OS Android a iOS a funguje asi takto:

Sleepy Sleepy

Som KOCKÁČ. Teda dnes sa tomu hovorí Geek, ale my sme vyrastali v časoch, keď boli počítače ešte hranaté skrine a kamaráti sa nám preto vysmievali, že z toľkého programovania máme "kockaté hlavy". Som starší ako Facebook, Youtube, alebo WWW. Som dokonca starší ako IBM PC alebo Microsoft, či Apple. Počítače ma však ani po rokoch neprestávajú baviť a venujem im veľkú časť môjho života.


Hodnoť článok:
1 0

1 komentár k článku:

Komentovať môžu iba prihlásení

Zaregistruj sa cez bezplatnú registráciu alebo použi login cez Facebook (FB Connect)

Prihlás sa tu, ak už máš profil na Zajtra.sk:


Zabudol som heslo

0 0 Klára 17.7.2017 17:31:51
Konecne, toto vyzera ako peckovy napad. Len dufam ze ta appka nie je velmi velka, lebo sa z nej zas budu zasekavat mobily a ani sa to do nich nezmesti. Urcite odporucam kupit nieco aj spolu s tymto http://www.kuponyzdarma.sk/, nevysolite tolko penazi za tu sikovnu masinku...
Zajtra.sk > Technológie > Software > Rozšírená realita v navigácii


Kritika

Vieš ako robiť veci lepšie? Pomôž našim odvážnejším členom a skritizuj im projekty!

Reklama

Seriály zo Zajtra.sk

Reklama