spájame
slovenskú
IT komunitu
pridaj sa
Registrácia · Login

Sleepy 17.9.2016
Hodnoť článok:
0 0

Logitech kúpil Saitek

Spoločnosť Logitech International oznámila, že získala od Mad Catz Interactive Inc.’s značku Saitek® vrátane produktovej línie herných ovládačov Saitek pre vesmírne a letové simulátory za celkovou čiastku 13 miliónov dolárov v hotovosti.

Na stránke Saitek sa už objavilo logo Logitech G. Ako to bude s produktami, resp. aký to bude mať dopad na budúce novinky zatiaľ nik nešpecifikoval. Logitech má svoje volanty G29 a G920 (považované sú za jedny z top), ale vývoj joystickov už pred rokmi ukončili. V aktuálnej ponuke sú len staršie modely a výrobu známeho leteckého ovládaču G940 (dvojpedále, letecká páka a regulátor ťahu) dokonca pred pár rokmi úplne ukončili. Saitek je veľmi silnou značkou, no len pre úzku skupinu hráčov. Sme zvedaví, čo vznikne z tohto obchodu...

Sleepy Sleepy

Som KOCKÁČ. Teda dnes sa tomu hovorí Geek, ale my sme vyrastali v časoch, keď boli počítače ešte hranaté skrine a kamaráti sa nám preto vysmievali, že z toľkého programovania máme "kockaté hlavy". Som starší ako Facebook, Youtube, alebo WWW. Som dokonca starší ako IBM PC alebo Microsoft, či Apple. Počítače ma však ani po rokoch neprestávajú baviť a venujem im veľkú časť môjho života.


Hodnoť článok:
0 0

0 komentárov k článku:

Komentovať môžu iba prihlásení

Zaregistruj sa cez bezplatnú registráciu alebo použi login cez Facebook (FB Connect)

Prihlás sa tu, ak už máš profil na Zajtra.sk:


Zabudol som heslo

Zajtra.sk > Technológie > Hardware > Logitech kúpil Saitek


Kritika

Vieš ako robiť veci lepšie? Pomôž našim odvážnejším členom a skritizuj im projekty!

Reklama

Seriály zo Zajtra.sk

Reklama