spájame
slovenskú
IT komunitu
pridaj sa
Registrácia · Login

Sleepy 5.9.2016
Hodnoť článok:
0 0

Logitech rozbieha novú Gamnig sériu PRODIGY

Spoločnosť Logitech oznámila uvedenie produktového radu Prodigy, ako rodiny hernej výbavy, ktorý bol navrhnutý s cieľom rozšíriť možnosti vášho hrania na počítači. Tento nový rad tvoria dve myši, klávesnica a headset so spoločnými atribútmi - vysoko výkonnými technológiami, výnimočnou úrovňou komfortu a štíhlym moderným dizajnom.

Nový rad gaming periférií Logitech G Prodigy tvoria herné myši G403 Prodigy v drôtovom aj bezdrôtovom prevedení, herná klávesnica G213 Prodigy RGB a headset Logitech G231 Prodigy.

Obe myši sú až osemkrát rýchlejšie než štandardné myši čo znamená, že keď s myšou pohnete alebo kliknete na jej tlačidlá, odozva na obrazovke je prakticky okamžitá. Tieto myši sú vybavené najvyspelejším herným optickým snímačom pohybu na svete PMW3366, ktorý preferujú najlepší svetoví hráči eSports. Bezdrôtová myš G403 Prodigy Wireless je osadená rovnakou energeticky úspornou a výkonnou bezdrôtovou technológiou ako oceňovaný model Logitech G900 Chaos Spectrum, takže prenos informácie o pohybe trvá len 1 ms, čo garantuje odozvu bez oneskorenia, s akou sa konkurenčné riešenia nemôžu merať - vrátane myší pripojených káblom.

Klávesnica G213 Prodigy sa vyznačuje štíhlou konštrukciou, ktorá je odolná proti poliatiu tekutinami, je pohodlná a veľa toho vydrží. Každá klávesa je vyladená tak, aby poskytovala ultra rýchlu a zreteľnú odozvu, ktorá je až štyrikrát rýchlejšia než u štandardných klávesníc. Navyše jej konštrukcia umožňuje „vnímať“ stlačenie viacerých kláves súčasne (má tzv. „anti-ghosting gaming matrix“). Má päť zón s RGB podsvietením, ktoré si môžete upraviť podľa seba a vyberať pritom z 16,8 milióna farebných odtieňov.

Headset G231 Prodigy poskytuje kvalitný stereo zvuk. Náušníky sú potiahnuté tkaninou vhodnou pre športové hranie, ktorá sa zložiť a vyprať, aby bol váš headset stále v skvelom stave. Smerový mikrofón na ramienku je možné umiestniť tak, aby snímal iba váš hlas, ktorý tak bude znieť zreteľne a čisto. A keď ho práve nebudete potrebovať, môžete mikrofón sklopiť dozadu k slúchadlám. Prvky pre ovládanie zvuku, teda hlasitosť a vypnutie mikrofónu, sú umiestnené na kábli.

Podrobnejšie informácie môžete získať na adrese gaming.logitech.com.

Sleepy Sleepy

Som KOCKÁČ. Teda dnes sa tomu hovorí Geek, ale my sme vyrastali v časoch, keď boli počítače ešte hranaté skrine a kamaráti sa nám preto vysmievali, že z toľkého programovania máme "kockaté hlavy". Som starší ako Facebook, Youtube, alebo WWW. Som dokonca starší ako IBM PC alebo Microsoft, či Apple. Počítače ma však ani po rokoch neprestávajú baviť a venujem im veľkú časť môjho života.


Hodnoť článok:
0 0

1 komentár k článku:

Komentovať môžu iba prihlásení

Zaregistruj sa cez bezplatnú registráciu alebo použi login cez Facebook (FB Connect)

Prihlás sa tu, ak už máš profil na Zajtra.sk:


Zabudol som heslo

0 0 Sleepy 14.9.2016 23:18:44
Tak som práve testoval tú novú Prodigy klávesnicu a headset. G231 (oranžový headset - vyššie) je v podstate jemne vyladená verzia G230 (červený). Hrajú trochu lepšie, ale stále je to slabšie ako napr. G430 (modrý) a neporovnateľný s G633 alebo G933 (to je úplne iný level, pochopiteľne aj s cenou). Prekvapili ma však aj nové Kingston headsety CloudX Revolver, ktoré sú podľa mňa aj lepšie než tie najnovšie biele Logitech G933 Artemis Snow. Možno spravím "duel".

Klávesnica G213 - je to lacnejší model na úrovni zhruba ako boli membránové G19s, G15, G105 a pod. Má RGB podsvietenie v zónach (celá klávesnica je rozdelená na 5 "štvorcov" zhruba veľkosti numerického bloku a pre každý je možné nastaviť nejakú farbu. Nie je to zlé, ale ak niekto chce RGB podsvietenie, tak jedine klasické mechanické RGB spínače. Toto je fakt základný model pre sviatočných hráčov.

Podľa info, ktoré som našiel bude Logitech robiť G produkty v dvoch modelových radoch - G PRO (profesionálne eSports periférie) a PROdigy (lacnejšie herné modely pre "casual" hráčov, kde ale budú používané aj technológie z väčších modelov - pekný príklad by mala byť bezdrôtová G403, kde je vraj v lacnejšom tele zabalená G900, čo je asi aktuálne najlepšia bezdrôtová myš).
Zajtra.sk > Technológie > Hardware > Logitech rozbieha novú Gamnig sériu PRODIGY


Kritika

Vieš ako robiť veci lepšie? Pomôž našim odvážnejším členom a skritizuj im projekty!

Reklama

Seriály zo Zajtra.sk

Reklama