spájame
slovenskú
IT komunitu
pridaj sa
Registrácia · Login
5 tipov a trikov ako zaujať návštevníkov webu

5 tipov a trikov ako zaujať návštevníkov webu

Patrick Priecel, 3.10.2010
Ako zaujať návštevníkov vášho webu? V článku sa vám pokúsim priblížiť svoje pocity, myšlienky, vnímanie a rady, ktoré sa určite zídu najmä ľuďom, ktorí práve rozbiehajú nejaký web. Postavte úspech na svoju stranu a nedovoľte, aby odišiel ku konkurencii. Všetko je len vo vašich rukách. Viac »

Koľko rečí vieš, toľkokrát si blogerom

Koľko rečí vieš, toľkokrát si blogerom

Ján Baláž (redakcia), 3.10.2010 , patrí do seriálu Ako písať blog
V skutočnosti stačí vedieť aspoň angličtinu. Tá je svetovým jazykom internetu. Zišla by sa aj čínština, lebo ich trh je poriadne veľký, ale kto má odvahu pustiť sa do takého štúdia? Pozrite si však, aké výhody prinesie aspoň znalosť angličtiny. Viac »

Prečo by bol Sigmund Freud dobrým blogerom?

Prečo by bol Sigmund Freud dobrým blogerom?

Ján Baláž (redakcia), 2.10.2010
Čo by asi tak Freud mohol vedieť o blogovaní? Dokázal by tento psychoanalytik obstáť aj v dnešnom svete, ktorý sa rapídne zmenil? Prečítajte si o 4 radách, ktoré by vám iste odporučil aj on a verte, že vám pomôžu. Viac »

Internet ako mozog a neuróny

Internet ako mozog a neuróny

Patrick Priecel, 30.9.2010
Ked v roku 1964 skupina ARPA vytvorila prvé uzly tvoriace internet, nikto neočakával, že zhruba o 50 rokov môže vzniknúť niečo tak veľké a masové, ako je teraz. Viac »

Modelovanie webového sídla

Modelovanie webového sídla

Peter Druska (redakcia), 30.9.2010 , patrí do seriálu Modelovanie webového sídla
Vytvoriť webové sídlo na zákazku klienta je dodnes chápané ako zapracovanie všetkého, čo si klient želá. Malo by to tak byť, no vo webových technológiách narážame na obmedzenia, ktoré musia byť odkomunikované a vysvetlené, aby bol klient maximálne spokojný aj vtedy, keď nie všetky želania je možné splniť. Viac »

Čo je to blog a kto je to bloger?

Čo je to blog a kto je to bloger?

Ján Baláž (redakcia), 30.9.2010 , patrí do seriálu Ako písať blog
Aby sme sa mohli venovať blogovaniu, musíme najprv poznať pojmy blog a bloger. Iste ste ich už niekde videli či počuli, no presné definície sa môžu odlišovať od tých zaužívaných. Pre ujasnenie si základných termínov čítajte práve tento článok. Viac »

Zajtra začína už dnes

Zajtra začína už dnes

Tomáš Abaffy (redakcia), 30.9.2010
Nový internetový magazín o webe, trendoch, aplikáciach, designe, vývoji, nových technológiach, sociálnych sietiach, marketingu a o ľuďoch, ktorí tvoria internet práve začína. Zajtrajšok začína už dnes! Viac »

Zajtra.sk > Hlavná stránka


Kritika

Vieš ako robiť veci lepšie? Pomôž našim odvážnejším členom a skritizuj im projekty!

Reklama

Seriály zo Zajtra.sk

Reklama